iHAS124-19 a ihas124-04

subin777

Świeżak
Świeżak
Przeczytałem gdzieś na jakimś forum, że jeżeli ihas124 ma 2 mb buffora pamięci to musi byc rev.B. mam przez to dylemat czy kupić którąś z tych nagrywarek. Lepiej się zapytać czy kupić i zobaczyć jak przyjdzie? link do nagrywarek: http://www.komputronik.pl/product/77575/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Lite_ON_Super_AllWrite_DVD_-_RW_iHAS124_19_bulk_black_Serial_ATA_.html
Lite-ON Super AllWrite DVD+/-RW ihas124-04 bulk black (Serial ATA) - Sprzęt komputerowy - Komputronik notebooki, komputery i elektronika
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
 

subin777

Świeżak
Świeżak
czyli : jeżeli kupie ihasa124-19 to bedzi na 100% rev.B?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie. Możesz dostać inną rewizję. Najlepiej to byłoby się ich spytać.
 

Degnerix

Użytkownik
Użytkownik
Pod spodem nagrywarki musi być napisane tak jak na tym zdjęciu ( to co zaznaczyłem na czerwono ) model 124-19 czy 124-04 według mnie to bez różnicy ważne jest to B na końcu :)

 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
To jest rewizja W , dzwoniłem pytałem :)
 

subin777

Świeżak
Świeżak
reasumując, jesli zamowie ihas124-04 z komputronik.pl i napisze w opisie rev.C to ją dostanę? narazie nie widzialem żeby wiele osob mialo problemy z tą revizją.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
reasumując, jesli zamowie ihas124-04 z komputronik.pl i napisze w opisie rev.C to ją dostanę? narazie nie widzialem żeby wiele osob mialo problemy z tą revizją.
Jak będziesz używał payload tool to chyba nie powinieneś mieć problemu :)
 

Do góry Bottom