iHas124-19 B problem. Pomocy

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

tattooars

Świeżak
Świeżak
Kupiłem dzisiaj nową nagrywarkę iHAS 124-19 B i chciałem go zflashować pod najnowsze gry XGD3. Zrobiłem wszystko według tego poradnika X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl
i mam problem, po uruchomieniu imgburn zaznaczam opcje verify i zaczyna się proces lecz nagrywarka po 50min. czekania nawet nie zaczeła nagrywać przy wyłączonej opcji verify dzieje się to samo. Może ktoś mi pomoże bo nie wiem co mam robić.
 

Adixsan

Świeżak
Świeżak
Sprawdzałeś czy w ogóle nagrywa, mam na myśli zwykłą płytkę i jakieś tam pliki ... Może zły flash i dlatego ten problem
 

tattooars

Świeżak
Świeżak
Wogóle nie nagrywa, nawet płyt zwykłych nie chce zczytać od razu komp się zwiesza. Flash był dobry "iHAS124B-AL0S" i "iHAS-124B-AL0S-MKM001MKM003-final" i nie wiem co jest grane, czemu to nie chce chodzić. Może da się jakoś cofnąć tego flasha albo coś? Pomocy bo mnie krew zalewa.
 

leonxbox

Użytkownik
Użytkownik
Mam podobny problem kupiłem nową dziś na allegro z wgranym burner max i tez mi nie nagrywa nawet zwykłych płyt ,bufor idzie i potem potem wywala błąd i płyta do kosza 6 płyt spaliłem DL plus jedną zwykłą a sprawdzałem na dwóch kompach nagrywarkę wkurzyłem się i oddaje własnie jutro na gwarancje .Ustawienia miałem dobre bo poprzednia dobrze mi nagrywała ale laser się skończył i tez już nic nie nagrywała nawet zwykłych płyt podobnie jak ta nowa nawet identyczny error wywala ze coś sektorami itd. Mało tego to jeszcze sklepikarz mnie wkurzył bo próbował mi wcierać ze złe ustawiania powiedziałem mu że nie będzie mnie uczyć jak nagrywać bo zjadłem na tym zęby nagrałem sobie około 30 płyt xgd3 poprzednią nagrywarką z patchowane działające na livie i wiem jak wygląda zjeba*a nagrywarka mają mi nową wysłać ale ta muszę wysłać im na swój koszt ostatni raz kupiłem nagrywarkę na allegro co to za gwarancja jak muszę dokładac do interesu z powodu winy producenta.
 

stroona

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Miałem te same problemy, napęd czytał płyty, ale nie nagrywał.
Rozwiązanie znalazłem takie, że podpiąłem napęd poprzez adapter sata na USB, dokładnie taki:
ADAPTER USB SATA/ATA KABEL DYSK HDD 2,5 3,5 SATA (2568247372) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Napęd teraz śmiga tak jak powinien.
 

leonxbox

Użytkownik
Użytkownik
Podziękował za podpowiedz przyszedł mi nowy ihas i to samo sie dzieje zamówiłem adapter tak jak mówisz podepnę do lapka nowego i napisze co i jak
 

leonxbox

Użytkownik
Użytkownik
No i podłączyłem ihasa adapterem do lapka nagrywa jak powinna podziękował pozdro ;)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Info Problem rozwiązany. Zamykam

 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom