IHAS124 Ostatnie sztuki Wersje B

BaXik

Użytkownik
Użytkownik
Hurtownie już nie mają "B" na stanie, kontrolnie zamówiłem po 2szt ihas-a z KTR-a , AB, Action i tylko AB posłało ver. B. Tak było tydzień temu.
 

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Potwierdzam ersje B byly produkowanedo listopada 2011. Mialem wersje z wrzesnia 2011, padla wyslalem do serwisu dostalem nowa ale C z data produkcji grudzien 2011. Kupilem nowa B jako ostatnia sztuke z data produkcji listopada 2011, czyl wnioskuje ze to byl ostatni miesiac produkcji B., od grudnia sa juz tylko C i faktycznie na dzis sa nie przerabialne (sprawdzone osobiscie). Ale c4eva pisze, ze nie dlugo zajmie sie jak i modelem c, wiec bez paniki :)
 

bobek9888

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja kupiłem z tej aukcji ver B czy jest to 100 % pewna aukcja i da się tego liteona przerobić ???
NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-19 B iHAS 124 + NERO (2181078161) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Gościu wystawił 1000 sztuk i w opisie nawet jest że to jest ta do nagrywania gier z xgd 3
 

TigraTeam

Banned
tak ta
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
Czy was POJE*AŁO?

NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-19 B iHAS 124 + NERO (2181078161) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tysiąc sztuk w cenie niższej niż miesiąc temu! NIE PISAĆ GŁUPOT!

admin chyba śpi.
 

magiks33pl

Użytkownik
Użytkownik
zobaczcie tu LITEON iHAS124-19 - 24x DVDRW DL, SATA, OEM, czarna - Nagrywarki DVD-RW wewnętrzne na Arest.pl to są wersje B bo sam tu kupowałem i nawet była 224 którą przerobiłem na 624
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
Też kupiłem w arescie, i 20 verbatimów, ale już się wycwanili, kiedyś przy nazwie było "b" a teraz już nie ma, nazwa kończy sie przy ...-19.
Wiec pewnie im sie zkonczyly i ładują "c". Ale na allegro są tysiące, bez paniki.
 

bobek9888

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A verbatimy mogę kupić obojętnie jakie bo tam było że trzeba MKM001/MKM003 czy też mogę kupić jakiś bubel mkm009 lub 007
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
A verbatimy mogę kupić obojętnie jakie bo tam było że trzeba MKM001/MKM003 czy też mogę kupić jakiś bubel mkm009 lub 007
Nieważne na jakich płytach DVD+R DL nagrywasz. Ważne, żebyś wgrał odpowiednie FW pod te płyty: http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/ixtreme-burner-max-firmwares-juz-jest-105953.html --> Post #278
 

Tofu212

Banned
raczej chodzi o to ,że nie produkują tego, na allegro itd nie ma problemu ,żeby sobie kupić:) jak się faktycznie skończą cena pójdzie pewnie w góre do 200%
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
ja pisałem kiedyś do lite-ona zapytać się jaki chipset jest w C bo wiedziałem że B się kończą , mają porażające wsparcie...

2012/2/17 <[email protected]>



Dear Sebastian,

Thanks for your feedback.
We don`t have any information about the chipset and technician information.

Would more products information, please visit our official website:
DVD
Any additional question would be appreciated.
If you reply do please include all previous emails. Thank you very much!

Best Regards,


=======================================
Customer Service Division
Lite-On IT Corp. Welcome to LITEON IT CORPORATION
Email : [email protected]

Jednym słowem jak nie rozbierzesz to się nie dowiesz, ale fakt faktem C są nie przerabialne jeszcze.
 

Tofu212

Banned
liteony swoją drogą badziewne psujące się nagrywarki się dziwie czemu akurat wybrali liteona
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
powiem Ci tofu że miałem obawy co do jakości tych wypalarek (wcześniej używałem czegoś lepszego, czyli pionner, teac, nec), ale sprzedałem tego ponad 100 i reklamacje to miałem tylko dwie, że przestały czytać płytki DVD, ale jak się komuś zpesuje to od ręki wysyłam nową a te walnięte wysyłam do disti i po 5 dniach przyjeżdzają nowe. Tu nikt w żadne naprawy czy decyzje się nie bawi - zresztą to od dawna była domena niejako lite-ona - naprawy są nie opłacalne po prostu.
 

Tofu212

Banned
ja miałem swojego czasu i ciągle się to psuło i jakość wypalania miała była nie najlepsza ,zwykły napęd dvd większość czy inne nagrywarki tego nie widziały co było wypalone
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
no teraz to i tak nie masz specjalnego wyboru, wszystko prawie robią na elektronice lite-on'ów, aczkolwiek też byłem zaskoczony że akurat litki wybrali, ale to pewnie decydowały kwestie finansowe albo łatwość modyfikacji FW, albo tego że było tego dużo i wszędzie :)
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
ACTION - brak ihasów, AB - brak ihasów, ABC DATA - brak ihasów, Komputronik - brak ihasów, TechData - brak ihasów, Incom - brak ihasów.

To co jest na allegro to ostatnie sztuki, więcej nie będzie.
 

barca45

Użytkownik
Użytkownik
ja dzisiaj kupiłem w sklepie proline wiec jak ktoś chce to znajdzie
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
W sklepach jeszcze jest, ale nie ma w dystrybucjach a jak nie ma w dystrybucjach to niedługo nie będzie w sklepach :)
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma się co martwić jednak, jest od cholery sztuk 122-18 B które się super crossflas***ą na 524B - jestem po testach na płytach platinum, nagrałem NFS Runa i wszystko funga aż miło :)
 

kulca

Świeżak
Świeżak
czyli narazie z nagrywarką iHAS524-T32 nie ma co liczyć na przeróbkę? Ma fajny bajer do robienia opisów płyt (każdej)
 

Do góry Bottom