iHAS124 z allegro - Kupil ktos?

360sⓁim

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nieźle ceny podskoczyły ihasa na allegro nawet za 299zł ,a ja kupiłem w 2012 za 89,99zł
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Ja w wakacje 2012 dalem 75zl za nowke rev b w alsen u siebie w Wieliczce. Teraz ceny to szok.

Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ceny podskoczyly bo nagrywarki sie skonczyly w sklepach i ludze zeruja, z PS4 jest to samo, na allegro ceny sa juz wyzsze od XO, ja tam swojego Ihasa kupilem odrazu po tym jak wyszlo firmware i wynioslo mnie to ok 75zl z wysylka, a ostatnio widzialem w dziale gielda ze ktos chce sprzedac ihasa chyba za 200zl...
 

jary84

Użytkownik
Użytkownik
Otóż to! Ja dałem 100 zł z Wysyłka! Teraz się jakaś masakra cenowa zrobiła!

Pomogłem? Daj przydatne! Dziękuje!
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
200-250 kończą się aukcje teraz.
Ja za swojego 122 b dałem 53 zł + przesyłka ( z gwarancja). Jak będę sprzedawał to ładna przebitka :)

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

janekh1992

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam , mam taki problem mam ihasa124 rewizja b jednak laser w niej niestety już wyzioną ducha , czy dało by się przełożyć laser z innej nagrywarki ? Np z rewizji D lub jakiejś innej ? Elektronika by została. Ewentualnie czym nagrywać bo na allegro juz nic nie ma... a ciężko znaleźć inne nagrywarki...
 

kurczak80

Użytkownik
Użytkownik
Musiałbyś kupić jakiegoś liteona najtańszego i sprawdzić ale przypuszczam że jak będzie pasował to będzie śmigał.
 

mateusz0340

Świeżak
Świeżak
Czy dałby radę ktoś polecić konkretną nagrywarkę?? chodzi mi o np. link do strony
 

dragomirek

Świeżak
Świeżak
wczoraj doszła do mnie nagrywarka
IHAS 124-14 EU więc rewizja EU nie B.
zakupiłem z tąd Nagrywarka DVD-RW LITEON iHAS124 SATA CZARNY x24 (3869224733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
przepuszczam BurnerMAX Payload Tool jak tutorialu z forum i nagraniu pliku stworzonego przez abgx 360 nagrałem 3 płyty elegancko chodzą skyrim pl, diablo 3 dragons dogma. wsztystkie pod lt 3.0 i rzecz jasna bez problemu przechodzi weryfikacje. Chciałem zakupić u siebie w komputerowym, ale nie dali mi pozwolenia na zwrot jak by nie działała, więc zakupiłem przez neta od dobrego sprzedawcy który przyjmie zwroty. więc ja bym na waszym miejscu już ją zakupował zamiast płacić po 200 zł za rew B..
 

novvy20

Świeżak
Świeżak
Też ją zamówiłem, powinna trafić do mnie koło piątku więc zobaczymy co to za szit;)
 

marek789

Użytkownik
Użytkownik
Też ją zamówiłem, powinna trafić do mnie koło piątku więc zobaczymy co to za szit;)
Może i szit ale ważne że nagrywa kopie 1:1
 

novvy20

Świeżak
Świeżak
chłopie mam taką nadzieje ;D
 

marek789

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam rewizję EU i mi wszystko wypala więc dlatego napisałem :)
 

danielt83

Użytkownik
Użytkownik
Witam czy ta EU i BurnerMAX Payload Tool umożliwia instalacje gry na dysk ?

wczoraj doszła do mnie nagrywarka
IHAS 124-14 EU więc rewizja EU nie B.
zakupiłem z tąd Nagrywarka DVD-RW LITEON iHAS124 SATA CZARNY x24 (3869224733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
przepuszczam BurnerMAX Payload Tool jak tutorialu z forum i nagraniu pliku stworzonego przez abgx 360 nagrałem 3 płyty elegancko chodzą skyrim pl, diablo 3 dragons dogma. wsztystkie pod lt 3.0 i rzecz jasna bez problemu przechodzi weryfikacje. Chciałem zakupić u siebie w komputerowym, ale nie dali mi pozwolenia na zwrot jak by nie działała, więc zakupiłem przez neta od dobrego sprzedawcy który przyjmie zwroty. więc ja bym na waszym miejscu już ją zakupował zamiast płacić po 200 zł za rew B..
Podaj jesli możesz tutorial BurnerMAX Payload Tool który używasz
 

marek789

Użytkownik
Użytkownik
Witam czy ta EU i BurnerMAX Payload Tool umożliwia instalacje gry na dysk ?



Podaj jesli możesz tutorial BurnerMAX Payload Tool który używasz

Tak u mnie działa wszystko nagrane ta właśnie nagrywarka i mam zainstalowane wszystkie te gry na dysku

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
 

danielt83

Użytkownik
Użytkownik
robie to wszystko i wyskakuje mi komunikat
..There doesn't appear to be enough space on the disc to burn this image..
Image size: 4 267 015 Sectors (8334 Mb)
Disc size: 4 173 824 Mb (8152Mb)

tak ma byc? czy coś nie tak zaznaczyłem ?
 

novvy20

Świeżak
Świeżak
na 5 płyt 3 do wyj***ia, raz nagrywa raz nie - loteria.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
robie to wszystko i wyskakuje mi komunikat
..There doesn't appear to be enough space on the disc to burn this image..
Image size: 4 267 015 Sectors (8334 Mb)
Disc size: 4 173 824 Mb (8152Mb)

tak ma byc? czy coś nie tak zaznaczyłem ?
Przed odpaleniem IMGBurn włączyłeś Payload Tool i kliknąłeś 'BurnerMAX" ?
 

danielt83

Użytkownik
Użytkownik
tak ale nagrywałem 3 po kolei i potem juz to nie wyskakiwało poza tym wciskałem ,,tak '' i nagrywało- nagrywa , weryfikuje i instaluje na dysk potwierdzam 124EU na mostku przez lapka działa zapłaciłem 60zl w apollo w rzeszowie --kij wam w du.. pijawki sprzedające za 200 zł 124b
 

Do góry Bottom