IHAS124B + VERBATIM DVD+R DL 8x MKM-003-00 + FIFA13 / NBA 2k13 Błąd Nagrywania

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

cielak221

Świeżak
Świeżak
Cześć!
Po przeczytaniu wszystkich tutorialów zdecydowałem się na zakup liteona 124B. Zaopatrzyłem się też w 10pak Verbatimów 8x z Singapuru.
Przerobiłem napęd, wgrałem topologię za pomocą XBC pod lt 2.0 dla Fifki 13 i dla NBA 2k13

Zmarnowałem już 7 płytek. Próbowałem nagrywać z różnymi prędkościami, z OPC włączonym wyłączonym i większośći przypadków wyskakiwał error już na starcie, a gdy już gra się teoretycznie nagrała to błąd przy około 50% werfyfikacji.

Do powyższych operacji użyłem:
flash nagrywarki: X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl.
nagrywanie płyt: http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/
Obrazy gier:
FIFA.13.PAL.XBOX360-COMPLEX-[BTARENA.org]
NBA.2K13.RF.XBOX360-iMARS-[BTARENA.org]

Zaproponujcie mi jakieś rozwiązanie bo wale głową w ścianę. Źle sflashowałem napęd? Płytki made in Singapure, mimo że verbatim są do luftu? Powinienem spróbować innych płyt? Inny tutorial?
Pomocy.

Pozdrawiam
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
Zobacz czy masz na pewno ustawione wszystko jak powinno być. U mnie w sygnaturce masz zdjęcia co i jak ustawić i tak ma być dla Verbatimów. Ty masz MKM-003 więc nagrywaj prędkością 4x.
Jeśli przy nagrywaniu nie wyskakuje ci TRUNCATE lub OVERBURN to nagrywarka jest dobrze zflashowana. Na wszelki wypadek zflas*** jeszcze raz.


P.S Szwagier też miał podobny przypadek i wszystko było sprawdzane setki razy i psuła płyty. Stery reinstalowane i wszystko co możliwe. Pomogła mu reinstalacja Windowsa ale to już skrajny przypadek :)
 

cielak221

Świeżak
Świeżak
Ty masz MKM-003 więc nagrywaj prędkością 4x. Jeśli przy nagrywaniu nie wyskakuje ci TRUNCATE lub OVERBURN to nagrywarka jest dobrze zflashowana. Na wszelki wypadek zflas*** jeszcze raz.
Dzięki za odpowiedź!
Nagrywałem przy prędkości 4x z OPC on i off, i błąd za każdym razem. Nie wyskakuje TRUNCATE ani OVERBURN czyli nagrywarka dobrze zflashowana. Jakieś inne pomysły? Spróbować innych płyt? Może sflashować wg. tego tutoriala http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-ixtreme-burner-max-flash-lite-on-ihas-rew-b-pod-kazdy-nosnik-dvd-dl-145119/ ?
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom