Ile bym za to dał

pele321

Użytkownik
Użytkownik
Siema mam pytanie.
Chcem kupic konsole xbox 360 arcade jasper najlepiej zeby była niezbanowana i nie miała rrod'a i dobrze gdy by była albo nowa albo mało używana ale na gwarancji.W skład powinno wchodzic Pad bezrzewodowy dobrze gdy by był dysk moze byc 20 gb wszystkie kable w ty HDMI zasilacz mogła by byc jedna orginalna gra.No i to chyba wszysko jak coś to pytania tutaj pisac.
 
w dziale sprzedaż masz oferty i na aukcjach :D
 

bloodwars29

Użytkownik
Użytkownik
widze nie wiesz za duzo:p
pad bezprzewodowy napisales....TAKIE WŁASNIE SĄ hehe
napisales ze chcesz wersje arcade z dyskiem...arcade nie ma dysku...mozna oczywiscie dokupic ale jak by ktos Ci sprzedal to licz sie z dodatkowymi kosztami bo nikt Ci nie do dysku gratis ...tak mysle :D
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Nowa konsola arcade 600 + dysk 50 650 zł i masz nowy zestaw na pełnej gwarancji i wiesz że nic się złego nie przydarzy.
 

pele321

Użytkownik
Użytkownik
No ale np. jak ide do rtv ero agd to tam arcade jest po 700 900 zł wieć gdzie te po 600zł
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
No ale np. jak ide do rtv ero agd to tam arcade jest po 700 900 zł wieć gdzie te po 600zł
Ceneo boli ? najniższa kwota 659zł kilka dni temu zaglądałem a w Auchanie była promocja w gazetce widziałem chyba 650 zł czy mniej
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
U mnie za 599zł w Auchan;)
widze nie wiesz za duzo:p
pad bezprzewodowy napisales....TAKIE WŁASNIE SĄ hehe
napisales ze chcesz wersje arcade z dyskiem...arcade nie ma dysku...mozna oczywiscie dokupic ale jak by ktos Ci sprzedal to licz sie z dodatkowymi kosztami bo nikt Ci nie do dysku gratis ...tak mysle :D
Mylisz się w sklepie nowe arcade z 4 grami+dysk 20gb wersja arcade 830zł, wszystko zapakowane przez m$ prosto od dystrybutora.
 

pele321

Użytkownik
Użytkownik
u MNIE w miejscowości nie ma takiego sklepu jak Auchan
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
U mnie też nie ale można sobie zobaczyć np w Ceneo i innych typu stronach zawsze wyniki pokazuje od najmniejszej kwoty do najwyższej
 

Do góry Bottom