Ile ładować baterie?

matiprv

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Mam pytanie odnośnie baterii. Ile będę musiał ładować baterie AA opisane na tutaj(tylko baterie ładowarkę mam inną):
Energizer Mini Charger + 2 akumulatory AA 2000 mAh - Ładowarka Energizer w RTV EURO AGD
ładowarka:
Ładowarka AA R3, AAA R6, 9V VIPOW CR866 /p1e (882920720) - Aukcje internetowe Allegro
Mam jeszcze jedno pytanie czy można przeładować baterie?
Z góry dzięki i proszę o szybką odpowiedź.
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Przecież pisze : czas ładowania 13 godzin . Ja mam podobny zestaw ale Sony 2500mAh i ładowanie trwa około 3 godzin . Po skończonym ładowaniu ładowarka sama przerywa ładowanie .
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
ładowarka ma diodę która pokazuje stan ładowania, jeżeli bateria jest full powinna automatycznie przerwać ładowanie
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
ładowarka ma diodę która pokazuje stan ładowania, jeżeli bateria jest full powinna automatycznie przerwać ładowanie
dokładnie , dioda zapalona na czerwono baterie ładują się , dioda zielona baterie naładowane , ładowarka jeśli jest dobra nie przeładuje baterii
 

RastaSoldat

Użytkownik
Użytkownik
nie ma opcji moim skromnym zdaniem.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Zależy od ładowarki, najlepiej kupić firmową wtedy masz pewność że nie przeładuje. Są też ładowarki które po naładowaniu akumulatorka przechodzą w stan podtrzymywania naładowania akumulatorka.
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Wiecie, czy ładowarka GP Power Bank 1 ma możliwość wyłączania ładowania po naładowaniu akumulatorka do 100%?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Nie.
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Nie długo to będziecie pisać ile godzina grać w xbox że się nie przegrzał :)
 

tsunadefan

Użytkownik
Użytkownik
obliczając ze wzoru to wychodzi 9h 50min
 

deszczu

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam nie mam diody w ladowarce , zostawiam na 4-6h i jest git a nawet jesli padnie to ile to jest naladowac ponownie , przynajmniej chwila wolnego czasu , mozna wyjsc sie przewietrzyc :p
 

Do góry Bottom