• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Ile zajmują gry na Xbox-ie na dysku?

Piotrek_MJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Planuje kupić konsole ale nie wiem czy jest sens wywalac dodatkową kase na dysk 120GB. Mianowicie moje pytanie jest takie: Jesli jakas gra na plycie zajmuje powiedzmy 5GB to czy tyle wlasnie zajmie na dysku na konsoli? Moze i glupie pytanie ale nigdy konsoli nie mialem. Bo jesli kupilbym z dyskiem 20gb to czy to znaczy ze jesli jedna gra ma 7Gb i druga tez 7Gb to na dysku na xboxie zostaje mi 6gb ?? Pozdrawiam serdecznie i prosze o szybka odpowiedz.

Piotrek_MJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Ile zajmują gry na Xbox-ie na dysku?

No nie mam konsoli nie mialem i dlatego pytam jak to jest... Czyli gdy mam gre ktora zajmuje zalozmy 5GB to po zainstalowaniu ile zajmie na dyski xboxa? czy tego sie w ogole nie istaluje? czy jak? no sory za tak denne pytanie ale nie wiem po prostu.

P

Piri001

Guest

Gier sie nie instaluje . Na dysku masz tylko dema pobrane z sieci i gry arcade . No i zapomnialem o patche do gier

Piotrek_MJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

łee no to super dzieki wielkie za info bo bym wywalil niepotrzebniekase ;) a co to jest to patche? jestem naprawde nowicjuszem w tych sprawach.. i czy mozna w jakis sposob na tym forum podziekowac za info? jakies piwo czy cos takiego?

P

Piri001

Guest

Niestety nie podziekujesz . Patche to sa pliki ktore poprawiaja dzialanie gry . Jak chcesz zgrywac gry na dysk to kup zwyklego Xboxa1 .

Piotrek_MJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Ok w takim razie kupuje xboxa 360 premium. A zapisy gry zapisuja sie na dysku tak? no i one chyba duzo nie zajmuja co?

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Nie zajmuja duzo jakies 5mb ;) , na zapisy gier wystarczy ci tylko karta pamieci - czyli wersja Arcade(Memorka 256MB)
a jezeli masz zamiar grac po necie (nie przerobiona konsola), sciagac demka to wtedy przyda ci sie dysk - czyli wersja Premium (HDD 20GB) lub Elite (HDD 120GB)

Piotrek_MJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

No to super w takim razie dla mnie najlepszym wyjsciem bedzie wersja premiu :)) Naprawde Dzieki wielkie koledzy :) bede pisal jak cos xp a tak na marginesie to moglibyscie wprowadzic jakies podziekowania typu browce czy cos:pP Dzieki jeszcze raz Ogromne:)) do zamkniecia

aszczeniak

Świeżak
Świeżak
Gry się instaluje po to żeby nie były cały czas czytane z płyty. Wrzucasz grę na dysk i przy włączaniu gier następuje tylko rozruch z płyty. Gra działa płynniej, a konsola nie pracuje tak głośno. Macie pojęcie ludzie

Do góry