Xbox 360 Ile zajmuje system?

flashpj5

Świeżak
Świeżak
Ile zajmuje system w xbox 360? Bede mial niedlugo wersje elite 60gb i sie zastanawiam, czy zostanie chociaz 40.
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
50-100MB ?
 

flashpj5

Świeżak
Świeżak
O kurde, to na prawde malutko. Myslalem, ze spokojnie z 10gb.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
System na X360 mieścił się początkowo w wbudowanej pamięci która ma chyba z 16MB lecz z czasem się rozrósł, ile dokładnie nie pamiętam ale to nie jest jakoś wiele.

Inna sprawa że ten dysk posiada 3 partycję do tego pojemność jest podawana dzieląc przez 1000 a nie 1024.
 

flashpj5

Świeżak
Świeżak
System na X360 mieścił się początkowo w wbudowanej pamięci która ma chyba z 16MB lecz z czasem się rozrósł, ile dokładnie nie pamiętam ale to nie jest jakoś wiele.

Inna sprawa że ten dysk posiada 3 partycję do tego pojemność jest podawana dzieląc przez 1000 a nie 1024.
Okej, a jezeli posiadam pendrajwa usb 3.0 32gb, to jezeli go podlacze i skonfiguruje, to on tak jakby rozszerza pamiec xboxa o te 32 gb? Ze bede mogl na nim instalowac gry itd.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak tylko go dostosować a nie sformatować wtedy pobierzesz aktualizacje na niego chyba że masz już dysk i aktualizacje systemu wtedy możesz go jedynie formatować. Niektóre gry EA z pendrive nie działają.
 

flashpj5

Świeżak
Świeżak
Tak tylko go dostosować a nie sformatować wtedy pobierzesz aktualizacje na niego chyba że masz już dysk i aktualizacje systemu wtedy możesz go jedynie formatować. Niektóre gry EA z pendrive nie działają.
Dobra, a jestes w stanie rozpoznac po tych zdjeciach, jaka wersje xboxa kupilem? Czy jest to wersja Jasper?
 

Attachments

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

flashpj5

Świeżak
Świeżak
Czyli dobrze widze, ze Jasper?

A, bo tu chodzi o wtyczke, to na zdjeciu nie widac.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Możliwe że to jasper ale bez konkretnych zdjęć tylko można wróżyć. Swoja drogą jak jeszcze nie kupiłeś to radze ci poszukać modelu Slim, grubasy są głośne.
 

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ile zajmuje system w xbox 360? Bede mial niedlugo wersje elite 60gb i sie zastanawiam, czy zostanie chociaz 40.
Zostanie 51 GB (dokładnie chyba 50.9). Wystarczy zwykle na 8 gier, tylko trzeba umieć kasować.

To nic, bo na Xbox One zostaje chyba 364 GB (może 369) z 500 GB. Oczywiście te 60 GB i 500 GB to oszustwo producentów, prawdziwą ilość dostaje się dzieląc 3 razy przez 1.024, ale i tak konsola sobie rezerwuje strasznie dużo miejsca.
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Możliwe że to jasper ale bez konkretnych zdjęć tylko można wróżyć. Swoja drogą jak jeszcze nie kupiłeś to radze ci poszukać modelu Slim, grubasy są głośne.
e tam, bez przesady że są aż takie głośne, jedynym minusem fatek jest brak WIFI ale ogólnie ja mam do tego pory 2x Jasper i nie dość, że działają bez problemu to nie są wcale głośne.
z drugiej strony nie miałem SLIMa więc nie mam też porównania ale tragedii wg mnie nie ma.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
e tam, bez przesady że są aż takie głośne, jedynym minusem fatek jest brak WIFI ale ogólnie ja mam do tego pory 2x Jasper i nie dość, że działają bez problemu to nie są wcale głośne.
z drugiej strony nie miałem SLIMa więc nie mam też porównania ale tragedii wg mnie nie ma.
Też mam dwa jaspery i dla mnie są bardzo głośne. Wszystkich konsol mam sporo a X360 są z nich najgłośniejsze, nie chce mi się na nich już grać bo mi to przeszkadza. X360 od premiery miałem kilka sztuk i z każdą było tak samo.
 
Ostatnia edycja:

Sensitive

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Faty są głośne, bo seryjnie miały montowane wenyle brussless, zdarzało sie ( bardzo rzadko, zauważyłem tylko w niektórych jasperach ELITE ) że były montowane wentyle NIDEC, troche cichsze niż brussless, a co bezawaryjności Slimek to jednak padają częściej niż jasery ( szczególnie trinity na XCGPU TAIWAN )
 

Do góry Bottom