ImgBurn pokazuje błąd przy kopiowaniu...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

bibru

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ściągnąłem sobie pięknie z tego portalu Condemned: Criminal Origins. Jest plik dvd. Mulleter nie pokazuje nic takiego co by mnie zaniepokoiło. Włączam ImgBurner, z którym nie miałem dotychczas żadnego problemu i po chwili pokazuje mi coś takiego:
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: ImgBurn pokazuje błąd przy kopiowaniu...

nagrywarka/plyta ew. firmware ale jak mowisz ze nagle to watpie aby byla wina firmware
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ImgBurn pokazuje błąd przy kopiowaniu...

na jakie płytki nagrywasz? bo ja identyczny problem miałem z kilkoma płytami Omega... bo płyta była uszkodzona i porysowana
 

bibru

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: ImgBurn pokazuje błąd przy kopiowaniu...

Cały czas na Phillipsach, moim zdaniem dobre płytki. Znajomi też tak uważają. Teraz mi się wydaje że faktycznie nagrywarka już "klęka".
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ImgBurn pokazuje błąd przy kopiowaniu...

Bo Philipsy to nie sa "bardzo dobre plytki", znajomi widocznie tez o tym nie wiedza. Wystarczylo poczytac,ktore sa najlepsze do Xboxa i tym samym, ktore najbardziej polecane. Philipsy tez na x'ie ruszaja,ale na pewno nie sa najwyzszych lotow... ;) Kup jakiegos Verbatima i sproboj go nagrac. Wtedy mysl o nagrywarce (jesli sie nie uda). Oczywsiscie w pliku .dvd masz wszystko dobrze wpisane?
 

djkamilos

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ImgBurn pokazuje błąd przy kopiowaniu...

Philipsy to dobre płytki. Właśnie Verbatimy ostatnio schodzą na psy. Więc raczej płytka nic nie ma z tym wspólnego
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ImgBurn pokazuje błąd przy kopiowaniu...

Philipsy xbox odczyta,ale dobre na pewno nie sa (toz Platiniumy sa od nich lepsze). A Verbatimy maja sie dobrze i na psy nie schodza.
 

bibru

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: ImgBurn pokazuje błąd przy kopiowaniu...

Tak, w pliku dvd jest wszystko ok, zawsze sprawdzam. Te Phillipsy na pewno nie są najlepsze ale myślę że są ok ponieważ nagrałem już około 30 gier a tu raptem taki zonk. Teraz już jestem prawie pewien że to nagrywarka ponieważ chciałem nagrać 1 giga danych przez program nero i też porażka. Chyba trza oddać napęd do serwisu.
Dzięki wszystkim za zainteresowanie się tym tematem.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom