• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

ImgBurn źle wypala płyty, Pomocy.

Bartek-b9

Świeżak
Świeżak
Witam,
Nie mogłem znaleźc nigdzie podobnego tematu dlatego pisze. Palenie płyt przez ImgBurna stało się trochę denerwujące. Na 20 prób udało mi się nagrac tylko 5 gier. Wiece o co chodzi? Przeważnie błąd wyskakuje przy ok 50% lub pod koniec. Nagrywam z prędkością 2,4x (Płyty TDK, Verbatimy nie odpalają na moim Xboxie) na laptopie HP Compaq 6820s. Używam ustawień ImgBurna, które znalazłem na jakiejś stronie. Proszę o pomoc, z góry wielkie dzięki. Screeny z błędu nagrywania i ustawień ImgBurn :
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Uploaded with

Gelevera

Użytkownik
Użytkownik
Witam miałem taki sam problem że albo nagrywając na 2.4x wyskakiwał błąd albo jak niby wszystko było ok wkładałem płytę i xbox kazał wyczyścić płytę szmatką. Ja rozwiązałem ten problem nagrywając prędkością 4x teraz jedynie pokrzyczy mi konsola o wyczyszczeniu płyty kiedy to używam jakiś dziadostw typu "extreme".Pozdrawiam

Do góry