Immortals Fenyx Rising z nieoczekiwaną atrakcją. Ubisoft opublikował demo gry

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Immortals Fenyx Rising pojawiło się na rynku w tak gorącym okresie (w grudniu 2020 roku), że łatwo było przeoczyć ten ciekawy tytuł. Ubisoft chce byśmy dali mu drugą szansę.
Najlepiej przekonać graczy do nowej produkcji przez mocną wersję demonstracyjną. I właśnie na takie posunięci zdecydował się Ubisoft, który opublikował dzisiaj bez wcześniejszych ogłoszeń demo Immortals Fenyx Rising. Próbka gameplayu z tej produkcji jest już dostępna na PlayStation Store i Microsoft Store. W wersjach na PS4, PS5, XOne i XSX/XSS.
Co z PC i Nintendo Switch? Niestety póki co demo nie jest dostępne w tych wydaniach. Immortals Fenyx Rising pojawiło się również na tych platformach, więc możliwe, że wersja demonstracyjna zostanie opublikowana również dla posiadaczy gamingowych komputerów i konsoli Nintendo.
Immortals Fenyx Rising zdobyło niezłe oceny w recenzjach. Tytuł otrzymał oceny na średnim poziomie 7,8/10 i był chwalony za fabułę wypełnioną humorem, lekki klimat i przyjemny gameplay.




 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dobrze zrobili, ja spróbuję. Wszelkie komiksowe grafiki mnie odrzucają i na pewno nie kupiłbym tak sobie. Musi zażreć.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mi się podoba gra coś na podobie genshin impact i Zeldy breath of the wild
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ukończyliśmy już dwukrotnie, kapitalna gra, jedna z lepszych w zeszłym roku.
 

Do góry Bottom