Immortals: Fenyx Rising

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
immortals-fenyx-rising-xbox-one.jpg

Temat zakładam tutaj, ponieważ gra otrzymała pełną optymalizację dla XSX.

Mógłbym się rozpisać nad tą grą, ale na moim kanale mamy z córką fajną reckę, jak ktoś chce, zapraszam. Właśnie ogrywamy pierwszy dodatek, ale po kolei...
Przy wszystkich zeszłorocznych rozczarowaniach, ta gra jawi się jako jedna z najlepszych w 2020. Nie jest to arcydzieło, ale gra się wybornie. Fabuła bardzo ciekawa i wciągająca. Moja najmłodsza akurat była na etapie poznawania mitologii w szkole, więc gra trafiła w sedno.
To taka mieszanka kilku gier, ale pozbierane te najlepsze elementy. Sporo Zeldy, Assassyna, oparte na bardzo prostych, ale przemyślanych zasadach.
W moim odczuciu walka wypada najlepiej, naprawdę wszystkie wyzwania, potyczki bardzo miodne, sporo różnych stylów, bloki, kontrataki, ciosy specjalne itp. Spore zróżnicowanie wśród wrogów sprawia, że trzeba szczególnie na początku mieć się na baczności.
Drzewko rozwoju postaci przejrzyste i konkretne, rozwijamy się pod kątem własnych upodobań.
Olbrzymia ilość zagadek logicznych i trzeba przyznać, że wiele z nich dość wymagających. Mapa niezbyt rozległa, ale za to wszystko skondesowane i nie trzeba podróżować godzinami.
O dziwo historia uważam rewelacyjna. Mnóstwo humoru, bogowie pokazani w krzywym zwierciadle, przekomiczny Hermes, dialogi Zeusa z Promoteuszem przezabawne. Warto się w to zagłębić, bo wiele z nich mocno dwuznacznych.
Jak dla mnie mega pozytywne zaskoczenie. Moją córkę tak wciągnęła, że nie mogłem się dopchać do konsoli
Gra działa fantastycznie na XSX, chociaż kilka razy się zacięła i Quick Resume nie pomaga w takich sytuacjach.
Ogólnie zdecydowanie warta polecenia produkcja.

urbek

XBF
XBF
Użytkownik
rozwijamy się pod kątem własnych upodobań.
Ty już dawno przestałeś

Olbrzymia ilość zagadek logicznych i trzeba przyznać, że wiele z nich dość wymagających.
Pewnie żadnej nie dałeś rady rozwiązać o_O
Mapa niezbyt rozległa...
A i tak zapewne się zgubiłeś :banghead:

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Moją nie wciągnęło, nawet demo a sam osobiście jakoś też nie mogę patrzeć na ten styl graficzny -Immortals , Borderlands, Genshin Impact to dla mnie jak komiksy dla najmłodszych.

urbek

XBF
XBF
Użytkownik
a sam osobiście jakoś też nie mogę patrzeć na ten styl graficzny
Mam to samo :)

Do góry Bottom