Infinite Warfare sprzedaje się o połowę gorzej niż BO III - najnowsze wyniki z rynku brytyjskim

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Czy graczom przejadło się już Call of Duty? Patrząc na ilość negatywnych ocen pod trailerami Infinite Warfare można powiedzieć, że tak. Sprawdźmy jak wygląda jednak sytuacja ze sprzedażą nowej strzelaniny.

Wg grupy GfK sprzedaż Call of Duty: Infinite Warfare w premierowym tygodniu jest o 48,4% gorsza, niż w przypadku Call of Duty: Black Ops III w analogicznym okresie. Można powiedzieć, że to pierwszy tak duży "cios" dla tej popularnej marki strzelanin. Kolejne odsłony Call of Duty były ogromnymi bestsellerami w ostatnich latach, w szczególności CoD: Modern Warfare z 2007 r.

Oczywiście sprzedaż Black Ops III była tak wysoka, że nawet osłabienie wyników o 48% w porównaniu z tą strzelaniną nie przeszkodziło Infinite Warfare w zajęciu pozycji lidera na rynku brytyjskim. Na drugim miejscu uplasowało się Battlefield 1, a trzecia lokata przypadła FIFA 17. Warto też zauważyć, jak dobrze rozchodzi się "kotlet" w postaci TESV: Skyrim Special Edition.

Jeśli chodzi o debiutujące gry, to na liście z ostatniego tygodnia znajdziemy tylko jedną nowość oprócz Infinite Warfare w postaci Football Manager 2016, które od razu wskoczyło na pozycję 6.

Ranking sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii (dotyczy okresu 29 X-5 XI 2016 r):


1 Call of Duty: Infinite Warfare
2 Battlefield 1
3 FIFA 17
2 The Elder Scrolls V: Skryim Special Edition
5 Titanfall 2
6 Football Manager 2016
7 Skylanders Imaginators
8 Mafia III
9 Grand Theft Auto V
10 Forza Horizon 3


 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ciekawe czy za tydzień Bf będzie nad codem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakoś mnie to nie dziwi bo ta część to totalny nie wypał

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 za pomocą Tapatalk 2
 

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie ma co się dziwić ze ma lidera bo kto miał kupic pozostałe tytuły to już to zrobił na premierę teraz nieliczni te gry dokupują. Ciekaw jestem wyglądu sytuacji gdyby COD i BF miały premiere tego samego dnia
 

Do góry Bottom