Infinity Ward wypowiedziało oszustom wojnę!

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
no ale przez live nie wykorzysta się tego więc good.
Popatrz na youtube i uwierz że jednak to wykorzystują.
 

Krawol

Banned
Użytkownik
jak dice :p
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Dużo mówi się o cheaterach w Call of Duty, ale ja nigdy osobiście takiego nie spotkałem.
Zagraj w Modern Warfare, a raczej spróbuj zagrać. :)
 

aker2

Banned
MW i Wow jest cały w cheatach nawet jak niechcesz ty go masz jak juz mówie JTAG RGH lub uwaga soft od cevy Zwykłe LT edytowanie plików Xbox image viever utwarzanie nowego obrazu lub jeżeli wolicie instalowanie gry na dysk podpięcie dysku do kompa zedytowanie plików i wgranie :p Powinni założyć osobny tryb gry dla je*anych CZITERÓW
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
I bardzo dobrze! MW i WaW jest zniszczone przez hacki to może ta gra się z nimi minie. Niech jeszcze tylko naprawią matchmaking i będzie elegancko.
 

Jarek8821

Użytkownik
Użytkownik
Moze wreszcie mw i waw bedzie grywalne jak zbanuja cziterow:)

Tapniete z HTC Wildfire S
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
NO I KONIEC Z UROZMAICENIEM ROZRYWKI W MW3 NA PC -.-

Ludzie, jakbyście grali w mw2 tyle co ja na pc, i wciąż w te same tryby, to naprawdę fajną rzeczą była gra na "Zombie Mod" , "AvP", "iSnipe"

Co do level hacków- całkowicie tego nie popieram, ale modyfikacje powinny w grze na PC być...

w MW i WaW cheaty moze miec tylko host, wiec wystarczy wyjsc z gry i jest spoko.
 

Lolek17

Użytkownik
Użytkownik
cheatow jest cała masa, niszczą w ten sposób zabawę innym i sobie też !
głupie flety !
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda,że dopiero teraz się skapli.
Bo w codzie4 haki są od jakiegoś roku-dwóch a to był najlepszy cod a dziś jest nie grywalny.
A najlepsze,że jak jesteśmy z cheaterami w meczu to możemy się od nich "zarazić" (MS wtedy to widzi tak jakbyśmy to my oszukiwali) i nawet MS może nam dać bana za rzekome cheaterstwo
 

Do góry Bottom