• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Inne pady do x360 poza microsofta

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Czy, możliwe jest granie na x-ksie poza padami, i kierownicami produkowanymi od microsofta.
Raz w sklepie widziałem jeszcze jakieś pady BigBen, ale cena, i jakoś(tak z wyglądu) taka sama.
Nie produkuje bt aby jakiś inny producent kontrolerów do tej maszynki. Ja próbowałem, a nim odpalić moje inne pady, także od ps2 i kierownice media-tech, ale nie reagowały

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Inne pady do x360 poza microsofta

Te kontrolery muszą miec atesty microszoftu. kierownica są na przykład Logitech i mają np Guide Button :p także bardzo mało jest takich kontrolerow...

grzech1991

Banned
Użytkownik

oryginalne kontrolery musza byc tylko bezprzewodowe natomiast wszystkie przewodowe moga byc innych producentow

jednak czesto te inne sa w tej samej cenie a nawet drozsze i nie koniczenie lepsze

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

grzech1991 napisał:
oryginalne kontrolery musza byc tylko bezprzewodowe natomiast wszystkie przewodowe moga byc innych producentow

jednak czesto te inne sa w tej samej cenie a nawet drozsze i nie koniczenie lepsze
A nie wiecie jak to jest z logitechem chillstreamem? Żeby on na piecu chodził to trzeba instalować takie stery jak dla pada xboxowego, w środku ma też taki guide button podobny do naszego pada, a po podłączeniu go do xa poza tym że zapala się lampeczka na nim to nie reaguje :-\
wygląda tak:

grzech1991

Banned
Użytkownik

z tego co mi wiadomo to ten pad wcale nie dziala a sterowniki na pc sie instaluje do wiekszosci padow...

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

grzech1991 napisał:
z tego co mi wiadomo to ten pad wcale nie dziala a sterowniki na pc sie instaluje do wiekszosci padow...
No tak, ale do tego pada instaluje sie te same stery co do xboxowego od mikromientkich :-\

Do góry