Ino od C4EVA

InPirats

Banned
Dostałem przed chwilą ino od pewnej osoby z xbox-scene do której trafiło takie info od c4eva

Message from C4EVA plans for iXtreme LT have my doubts because it is impossible to crack Microsoft so that it does not detect the FW, we have no rights in the outside from which we can learn what the Microsoft. Recently swept ban as you probably know, and the mass of people was banned, and just the fact I was working on a new FW but the new FW will be secured by the top 2 months, so no go.No pays to know the precise action plans, Microsoft is not nothing left for us as well as upload to our drives in consoles since the Xtreme iXtreme is detectable but Xtreme is more secure because it does not abgx360 does not check the partition for the image you have been banned and those who do not intend to play Offin recommend uploading Xtreme, it will be to fire every game with Wave5, 6, etc.

For the next half-year suggests upload Xtreme FW drive.

C4EVA.


Po przetłumaczeniu tego dostajemy takie info;

Wiadomość od C4EVA plany co do ixtreme LT uległy mojej wątpliwości ponieważ nie da się rozgryźć Microsoftu tak by nie wykrywał danego FW,nie mamy żadnego człowieka w zewnątrz od którego byśmy mogli się dowiedzieć co Microsoft Planuje .Ostatnio przeszła fala banów jak zapewne wiecie i masa osób została zbanowana,i właśnie z tym faktem pracowałem nad nowym FW ale nowe FW będzie zabezpieczeniem przez góra 2 miesiące,więc nie opłaca się go tworzyć.Puki nie znam dokładnych planów działania Microsoftu nie pozostaje nam nic innego jak wgranie do naszych napędów w konsolach Xtreme ponieważ ixtreme jest wykrywalne natomiast Xtreme jest bardziej niebezpieczny ponieważ abgx360 nie sprawdza partycji obrazu dla tego ci którzy zostali zbanowani i ci którzy nie zamierzają grac online polecam wgranie Xtreme,będzie ono odpalać każdą grę z Wave5,6,itp.

Na najbliższe pół roku proponuje wgranie FW Xtreme do napędu.


napisałem info do tego kolesia i czekam na odpowiedz czy to faktycznie prawda.
 

motomouse

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
takie info od c4eva [...]
Po przetłumaczeniu tego dostajemy takie info; [...]
Ta niby angielska wersja to nieudolne tłumaczenie tekstu polskiego. Wg. mnie fake.
 

InPirats

Banned
możliwe,ale napisałem już pw do kolesia i czekam na odp ale skoro mi tak napisał to nie wydaje się być to fake.
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
najpierw typek pisze ze Xtreme jest bardziej nie bezpieczny, ale radzi nam go wgrac ;p
 

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
najpierw typek pisze ze Xtreme jest bardziej nie bezpieczny, ale radzi nam go wgrac ;p
To wygląda jakby było tłumaczone translatorem, więc może jest błąd w tłumaczeniu.
 

LiquidE20

Użytkownik
Użytkownik
To jest tłumaczone translatorem ;)
 

Kimo

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi o to, że Xtreme jest potencjalnie bardziej wykrywalny w sieci, ale nie sprawdza partycji obrazu, dlatego odtworzy wszystkie wavy, bez potrzeby wgrywania nowego iXtreme co jakiś czas. Poleca jednak ten sposób tylko ludziom, którzy albo zostali zbanowani, albo nie mają zamiaru grać po sieci.
 

aerO^

Użytkownik
Użytkownik
Też według mnie to jest jakiś fake , ale to na pewno było tłumaczone google translate albo innym syfem bo:
natomiast Xtreme jest bardziej niebezpieczny ponieważ abgx360
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Dziwaczne te info jakies. Mowie o wersji angielskiej. Rowniez sklaniam sie ku stwierdzeniu ze to fake. Poza tym , kim niby jest ten koles ze sam c4eva mowi mu o jego przemysleniach na temat nowego FW?^ Poza tym , nie widzialem jeszcze , zeby c4eva wypowiadal sie na jakims forum. IRC chat only.
 

ogrodnik10

Użytkownik
Użytkownik
Tu chodzi o to, że jak ktoś ma zbanowaną konsole to zeby ta osoba wgrala xtreme... czytanie ze zrozumieniem...
 

rockobradford

Użytkownik
Użytkownik
cos mi sie wydaje że to było tłumaczone translaoterm ale z polskiego na angielski;)
 

Evill

Użytkownik
Użytkownik
Ale to niczego nie zmienia bo jak ktoś bana dostał to może gry z activate.iso odpalać
 

LiquidE20

Użytkownik
Użytkownik
Dziwne jest to, że przy poprzednich falach\czy pojedynczych banach nikt nie wymyślił niczego. A teraz nagle sami specjaliści i już mają sposób na unbana :) Jak go mają teraz to i pewnie mieli rok-dwa lata temu. Co? Nagle wymyślili pod wpływem chwili?

Dla mnie to fake.
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Oryginał:
iXtreme is detectable but Xtreme is more secure
Wypociny inPirats z google translator:
ixtreme jest wykrywalne natomiast Xtreme jest bardziej niebezpieczny
W oryginalnym tłumaczeniu znaczy: iXtreme jest wykrywalny, ale Xtreme jest bardziej bezpieczny. Secure znaczy: zabezpieczyć, zapewnić, bezpieczny, pewny itp.

Wniosek

Mniej grania, a więcej siedzenie w szkole, bo poziom języka angielskiego u niektórych jest żenujący. Współczuję, pokolenie ignorantów umysłowych i analfabetów będzie w przyszłości rządzić w tym kraju...
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Ono juz doszlo do wladzy... .
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
InPirats, jesteś głupkiem, który rozsiewa ploty. Ta wiadomość przeczy temu co powiedział dzisiaj c4eva na IRC:
<+c4eva> ixtreme LT is coming along nicely, it has been a GREAT day! hang in there!
<+c4eva> ixtreme LT does not care about waves, as per orig fw
<+c4eva> LT will assume disk has correct stealth!
<LinkK> MS will be able to detect LT also
<+c4eva> linnk:no!

<+c4eva> behaviour of ixtreme is detectable on backups!
<+c4eva> xtreme wont help!
<+c4eva> i cant say any more for obvious reasons!
 

niq

Świeżak
Świeżak
to fake
 

5HOOGUN

Banned
InPirats, jesteś głupkiem, który rozsiewa ploty. Ta wiadomość przeczy temu co powiedział dzisiaj c4eva na IRC:
Uspokoiłeś mnie, jakbym miał czekać pół roku na nowe firmware to...
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
To jak fake to leci do kosza :)
 

Do góry Bottom