Instalacja emulatora XBOX1 - offline

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
1. Ściągamy aktualny update - Kliknij aby pobrać (November 2007) lub inny.

I postępujemy wg poniższych wskazówek:
Plik w postaci archiwum ZIP(BackCompat_11-2007.zip) należy rozpakować, a następnie nagrać na dysku DVD/CD bądź Pendrive(FAT32). Trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, aby plik nazywał się default.xex i był nagrany jako jedyny plik na nośniku i nie umieszczony w jakimkolwiek folderze.

Tak przygotowaną płytę/pendrive należy następnie umieścić w konsoli. Program uaktualniający uruchomi się automatycznie. Aby potwierdzić chęć aktualizacja trzeba wybrać "Continue". Przy kolejnej możliwości wyboru, należy wybrać "Yes, update now" i nacisnąć przycisk A, aby potwierdzić instalację emulatora XBOX. Po ponownym uruchomieniu konsoli, użytkownik może włożyć oryginalny nośnik gry i cieszyć się rozrywką.
Wymagany dysk twardy!

Lista kompatybilnych gier >> Xbox.com | Xbox 360 - Original Xbox Games on Xbox 360

Victorino

Świeżak
Świeżak
Czy da się zainstalować to nie mając HDD?? Mam arcade z memorką 256mb. Czy wiadomo ile potrzeba miejsca do instalacji?

EDIT: Dzieki wielkie za odpowiedź. Myślalem ze zagram sobie w Panzer Dragoon Orta, ale musze poczekać jeszcze troche i kupić HDD.

Pozdrawiam

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Wymagany jest dysk twardy, na memorce nie zadziała.

zdzicho

Użytkownik
Użytkownik
thx

eoneee

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja mam problem następujący- w ogóle konsola nie czyta mi aktualizacji, nic, zero. nagrywam na pendriva w systemie FAT32, na cd, na dvd, w ogóle nie reaguje. Co robić w takiej sytuacji? Wszystko robiłem zgodnie z instrukcjami, plik nazywa się tak jak powinien, także nie ma tu mowy o pomyłce. mam konsolę z nowym Liteonem i Xtreme 1.5

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
A jaki dysk masz oryginalny czy WD ??

eoneee

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Oryginał. Konsola prosto z Media Markt. 3 lata temu kupiłem Xa premium z dyskiem i resztą zabawek (przerobiony ówczesnym Xtreme 5.2), spalił mi się niestety, ale odpalałem na nim gry z Xboxa 1. Teraz dziewczyna kupiła mi Xa Arcade, wiec dysk sobie przełożyłem, i śmigam na niej bez problemu. Moja luba bardzo chciała pograć w Simsy 2, więc ściągnąłem z sieci obraz, wszystkie pliki potzrebne, przerobiłem i elegancko wypaliłem na Verbku DL. Na koniec zostawiłem aktualizację emulatora, bo te Simsy pojawiły się stosunkowo niedawno na liście kompatybilnych gier, a działać narazie nie chcą. Niestety jestem w kropce. Format dysku twardego by pomógł? Trochę mi szkoda save`ów, no ale gdyby to miało pomóc to myślę że przeboleję.

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj wyczyścić cache, a jak nie załapie to zmień pendrive/CD na inny w ostateczności czeka cię podłączenie pod LIVE. Format tu nic nie da.

konri976

Banned
Użytkownik
moze nagrywasz na plyte w multisesji albo na dvd - wtedy konsola ich chyba nie czyta.

a ja mam cos takiego ze jak zainstalowałem tę aktualizację to klocek mi sie nie restartowal tylko bylo napisane ze sie zaktualizowal dalem continue i konsola wrocila do dasha i nara ci chłopie. czy to normalka??

3rr0rx

Użytkownik
Użytkownik
tak jak pisze offtopic, sproboj wyczyscic cache

jak?

W menu xboxa wchodzimy do zakładki z ustawieniami systemu>Pamięć>wciskamy na padzie Y i wklepujemy następującą kombinacje:
X, X, LB, RB, X, X, wyskoczy info o konserwacji dysku>wybieramy TAK

Sampoverbatim

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Masz tu obraz iso cd-cdrw

XBOX.RAR - OdSiebie.com

U mnie działa i u kumpli też

Płyta widoczna jak zwykła gra "zagrać w grę" klikasz A i czekasz chwile .... i pojawia się ekran z aktualizacją

Mam pytanie czy jak zainstaluje tę aktualizację to czy mogę grać na ściągniętych grach na xboxa
I czy jest wymagany iXtreme

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli masz wgrany iXtreme do napędu to obraz musi być kompatybilny z iXtreme.

garnek

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z grą na xbox`a Marvel vs Capcom 2. Podłaczam się do LIVE wkładam grę. Aktualizacja. Włacam grę i błąd x:5820.0 b:1884.0. I jeszcze lepsze i się wkurze. Miałem 18.000 tysięcy punktów, a mam teraz 10.000

Snuffer

Użytkownik
Użytkownik
Działa z NXE?? Bo próbowałem już chyba na wszystkie możliwe sposoby:(

bobovita1984

Użytkownik
Użytkownik
Sampoverbatim jego gotowy obraz do nagrania dziala wysmienicie :) instaluje sie na NXE wystarczy wypalic wrzucic w konsole ja musialem wcisnąc a zeby odpalilo plyte potem juz instalowalo i gry smigaja :)

PonczeQ

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie mogę zainstalować z pendrive'a... Nawet po wyczyszczeniu Cache... Pomocy...

Udało mi się uruchomić z płyty, ale nie miałem uruchomienia ponownego ani nic takiego... Tylko TAK i jak teraz znowu odpalę aktualizację, to pisze, że moja konsola została już zaktualizowana i można uruchamiać gry z XboX... Dobrze??

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
No jak dostałeś taki komunikat to chyba dobrze w innym przypadku byś nic nie dostał.

Shimaru

Użytkownik
Użytkownik
Co należy zrobić żeby Sid Meier's Pirates! (wersja NTSC) działała na PALowskiej konsoli ??

andy100

Świeżak
Świeżak
Jeżeli ktoś dokładał dysk przerabiając go z PC-owego to się trochę zdziwi bo mu nie pójdzie emulacja. Musi sobie najperw od kogoś zrzucić obraz dysku, następnie zaaplikować do siebie i na koniec sformatować twardziela. Czyli savy idą się przejść tak jak i wszystko co na HDD było. Obraz można wrzucić z każdego dysku czyli na 120 można wrzucić obraz 20 i odwrotnie ale tylko jak jest czysty dysk.
Jest trochę zabawy ale inaczej emulacja nie zadziała a jełopy z M$ nie umieją poradzić nawet przez infolinię a jak im podesłałem tutkę przeróbki to się obrazili i nawet nie odpisali (he he he.....)

Do góry Bottom