Instalacja gier

TYMON14

Świeżak
Świeżak
Witam, jako nowy użytkownik Xboxa x mam pytanie odnośnie czasu instalacji gier. W moim przypadku jest tak że na poziomie prędkości pobierania 16MB-20MB gry instaluje się ok...5-7 godzin. Proszę o info czy to jest norma czy z moja konsola jest coś nie tak.

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Przy jakiej grze?
Ja mam łącze 10mb i gry instalują się z patchami max godzinę. Jeśli masz grę która ma dużo aktualizacji do multi to tak może być. Gearsy, Fify, Battlefieldy itd.
Następna sprawa jeśli używasz WiFi to takiej prędkości nie uzyskasz. Wszystko zależy jakie masz. Najlepiej po kablu.

Peterka20

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No jeśli masz wolny internet (a tak wnioskuję po prędkości pobierania 16-20) i pobierasz duży plik, to konsola nie ma nic do tego. To tak jak byś chciał pobrać 100gb na PC przy internecie 20mb/s. No chyba, że masz szybki internet a tylko na konsoli pobiera wolno.

TYMON14

Świeżak
Świeżak
Spróbuje dzisiaj na kablu zainstalować. Jak na razie zainstalowałem FIFA 2021 cyberpunk i Forza horizont 3. Dam znać wieczorem jak poszło

JRG79

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, jako nowy użytkownik Xboxa x mam pytanie odnośnie czasu instalacji gier. W moim przypadku jest tak że na poziomie prędkości pobierania 16MB-20MB gry instaluje się ok...5-7 godzin. Proszę o info czy to jest norma czy z moja konsola jest coś nie tak.
Wszystko jest w porządku z twoja konsola, przy takiej prędkości łączą to normalne.
Przy jakiej grze?
Ja mam łącze 10mb i gry instalują się z patchami max godzinę. Jeśli masz grę która ma dużo aktualizacji do multi to tak może być. Gearsy, Fify, Battlefieldy itd.
Następna sprawa jeśli używasz WiFi to takiej prędkości nie uzyskasz. Wszystko zależy jakie masz. Najlepiej po kablu.
Przy większości że tak powiem współczesnych gier, przy prędkości 10MB to w godzinę możesz sobie co najwyżej indyka z gamepassa ściągnąć.

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko jest w porządku z twoja konsola, przy takiej prędkości łączą to normalne.

Przy większości że tak powiem współczesnych gier, przy prędkości 10MB to w godzinę możesz sobie co najwyżej indyka z gamepassa ściągnąć.
Sorki mała korekta teraz zauważyłem co napisałem. Łącze mam 80mb:))))))

JRG79

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sorki mała korekta teraz zauważyłem co napisałem. Łącze mam 80mb:))))))
No to mamy wyjaśnione ;-)

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tyle wpisów, a każdy wpis to BZDURY zasługujące na pałę w szkole (i niezdanie). Jakoś ludzie wynoszą ze szkoły wiedzę co to jest litr, kilogram czy metr, nawet bardziej zaawansowane jednostki z fizyki, matematyki czy chemii, a z informatyki nic.

prędkości pobierania 16MB-20MB gry instaluje się ok...5-7 godzin
Szybkości łącza nie mierzy się w megabajtach (a już szczególnie, że chodzi o megabity na sekundę Mb/s).
Ja mam łącze 10mb i gry instalują się z patchami max godzinę.
Szybkości łącza nie mierzy się w metrach bieżących ani w milibitach. Rzekomo chodzi tu o 10 MB/s czyli 80 Mb/s, ale to za wolno na godzinę, ona ma 3600 sekund czyli max 36000 MB (~35,16 GB), a dużo gier jest większych.
To tak jak byś chciał pobrać 100gb na PC przy internecie 20mb/s.
A co to takiego gb, giguśbity? I znowu metry bieżące. Oczywiście pobranie tego nie byłoby żadnym problemem, tyle że tu chodzi o 100 GB i 20 Mb/s.

Do góry Bottom