Instalowanie gier na dysk XbOxA Bezpośrednio z PC

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

skrobi2

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Czy jest możliwość Zainstalować grę bezpośrednio z PC na Dysk xboxa?
:kiwi-fruit:
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Do tego wymagany jest RGH/JTAG.
 

skrobi2

Użytkownik
Użytkownik
Ale mi chodzi o to żeby zainstalować na dysku np. Forze 4 i potem nagrać grę zwykłą nagrywarką bez ihasa na płytkę i w tedy by być może działała bo tak to mi nie działa z płyty..
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Pomyliłeś kolejność. Najpierw nagrywasz, później instalujesz. Jak chcesz wrzucić na dysk grę, której nie masz na płycie? Jak nie masz rgh, albo jtaga, to nie wgrasz bezpośrednio na hdd.
 

skrobi2

Użytkownik
Użytkownik
Ale chodzi mi o to żeby podłączyć dysk od xboxa i w ten sposób jakoś wgrać Grę z obrazu płyty tab żeby była widziana w xboxie jako gra zainstalowana i potem nagrać Forze 4 na płytę i być może by wtedy działała gra bo teraz nagrana zwykłą nagrywarką mi nie działa tzn wywala mnie do menu konsoli żeby wyczyścić płytę..
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Ale chodzi mi o to żeby podłączyć dysk od xboxa i w ten sposób jakoś wgrać Grę z obrazu płyty tab żeby była widziana w xboxie jako gra zainstalowana i potem nagrać Forze 4 na płytę i być może by wtedy działała gra bo teraz nagrana zwykłą nagrywarką mi nie działa tzn wywala mnie do menu konsoli żeby wyczyścić płytę..
Odpowiedziałem ci już w którymś temacie, że to bez znaczenia jak wrzucisz na dysk. Płyta nie przejdzie autoryzacji.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Problem rozwiazany.
Zamykam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom