Instrukcja: jak tworzyć konta gigasize premium ?

djmc2

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko jest pod tym filmikiem
(uwaga po rozpakowaniu 4GB!!! zajmuje)

http://www.filefactory.com/file/6ab0cb/

miłego ściągania :)

Jak już sobie zrobicie konto to właźcie tu

http://x360iso.org/index.php?board=21.0

powsadzałem trochę gier

Edit// przeo_91, post pod postem

Opiszę ten filmik ,może pomoże to tym co mają problemy.
Aby stworzyć premium trzeba założyć 2 konta kolekcjonerskie na gigasize.com
Na jednym z nich umieścić jakiś plik co ma np 10 kb (nie może być chyba zbyt duży).
Aby nabijac punkty trzeba być zalogowanym na koncie na którym nie ma tego pliku.
Punkty nie będą się nabijały jeśli plik dostępowy będzie ładowany z tego samoego co jesteśmy zalogowani profilu.
Jeśli macie wolne łącze(np 512) to można nabijać poprzez odświerzanie pliku dostępowego w przeglądarce.
Aby odświerzać to automatycznie możecie zastosować np afixe mouse recorder
Kod:
http://www.topshareware.com/Axife-Mouse-Recorder-Demo-transfer-18165.htm
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Instrukcja: jak tworzyć konta gigasize premium ?

Dzieki za poradnik i linki. Na pewno się przydadzą!
 

kamil111

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
"You do not qualify to exchange gigapoints yet, or you have exceeded your yearly limit." Mam ponad trzy tysiące punktów... Wpisałem to w Google jednak ok. 95% wszystkich wyników jest po hiszpańsku, albo w innych podobnych językach. Co mam z tym zrobić?
 

kamil111

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Instrukcja: jak tworzyć konta gigasize premium ?

Przepraszam za post pod postem, ale chcę, by wszyscy, którzy już zrezygnowali spróbowali teraz ponownie, bo mi przed chwileczką się udało :D
 

manis

Świeżak
Świeżak
Odp: Instrukcja: jak tworzyć konta gigasize premium ?

No niestety mi nie działa prosze o pomoc .Zrobiłem te dwa konta lecz jak wklejam url do webservera i naciskam start test i cos sie dzieje ale na strone nie dodaje punktów.Prosze o kontakt na 9024033.Mam taki error
!FAILED! All requests of click done, but at least one request failed with HTTP result 404 (=Not Found), (21 049 ms)

PS.Dziekuje bardzo za odpowiedz .Pozdro dla założyciela tematu .
 

eoneee

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć, można jeszcze założyć konto opisywanym sposobem? Nabiłem sobie 10 000 punktów, ale podobnie jak kolega wcześniej, gdy próbuję je wymienić na konto, dostaję komunikat You do not qualify to exchange gigapoints yet, or you have exceeded your yearly limit. :confused: Z treści można wnioskować, że JESZCZE nie mogę wymienić punktów. Pytanie, kiedy ten okres karencji minie, i czy to o to chodzi...
 

nairdA69

Banned
Użytkownik
Ma ktoś jakąś stronke z grami na gigasize.com?? jak tak to bardzo bym prosił o link...
Aha jeszzcze jedno próbował ktoś tego sposobu na rapidzie??
 

djmc222

Użytkownik
Użytkownik
GS premium

Oto filmik jak robic premium gs ,aczkolwiek filmik przedstawia nabijanie kontem premium" a "konto" b".

Kod:
http://ufozplejad.cba.pl/gig.rar
 

eoneee

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem czy wam też dzieje się coś takiego, ale po 64 kliknięciach symulowanych programem webserver stress tool( tak jak w pierwszym tutorialu) i około 150 kliknięciach tradycyjnym sposobem (myszką) jak w ostatnim zamieszczonym filmiku gigasize blokuje dostęp do swojej strony. Niemożna się dostać przez około 24 godziny. Blokada udzielana jest na numer IP, bo sprawdzałem z innego komputera, i dostawałem się na swoje konto bez problemu. Niestety chyba to definitywne i skuteczne oograniczenie łatwego zakładania kont :(
 

djmc222

Użytkownik
Użytkownik
Lekarstwem jest Aol 9 w odpowiedniej konfiguracji
 

eoneee

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nabijacie jeszcze punkty tym sposobem? Mi od kilku dni w ogóle nie chcą punkty się nabić. Nawet jak ręcznie ściągnę kilka plików, to licznik ani drgnie. Może dostałem bana na IP? U was nabija?
 

nairdA69

Banned
Użytkownik
Gigasize banuje IP mi dzieje sie to samo po kilku symulowanych ściągnięciach mamy Bana na IP ;/ Przynajmniej zdążylem nabic tyle punktów że mam Premke na Rok:D
 

eoneee

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gigasize banuje IP mi dzieje sie to samo po kilku symulowanych ściągnięciach mamy Bana na IP ;/ Przynajmniej zdążylem nabic tyle punktów że mam Premke na Rok:D
A jak wyglada banowanie IP u Ciebie? czy to jest tak, że po banie przez kilka godzin nie można wogóle wejść na ich strone, a po kilku godzinach albo nastepnego dnia już wszystko gra? Czy masz stałego bana?
Bo ja mam tak, że logować się mogę i ściągać pliki też, ale gdy nabijam jednym kontem na drugie konto, to nie liczy mi punktów w ogóle. wygląda to tak, jakby im się popsuł licznik ściągnięć(bo on też nie wskazuje że dany plik nie został ściągnięty, mimo tego że ściągam je bez problemów). Ponadto próbowałem z kilku różnych IP i jest to samo. Sprawdź jak możesz czy ręcznie udaje Ci się ściągnąć jakiś plik i czy licznik podskoczy chociaż o 1.
 

Szymon198511224

Użytkownik
Użytkownik
2e34
 

Do góry Bottom