Intercooler niedziala !

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Dzis podlaczylem wszystkiekable i po wlaczeniu konsoli patrze ze sie wiatraki od inter cola nie kreca zaden co sie stalo ? co mam robic ?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Intercooler niedziala !

Odepnij to gówno, to możesz zrobić ;D
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Intercooler niedziala !

przeo_91 napisał:
Odepnij to gówno, to możesz zrobić ;D
:p to juz zrobilem
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Intercooler niedziala !

po co to wogóle kupiłeś jak to nic nie daje tylko syf na płycie głównej sie robi :D
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Intercooler niedziala !

Rozlręć, przeczysc, nasmaruj. Nie wiem, w życiu tego nie widziałem, ale jak nie działa to kombinuj.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Intercooler niedziala !

Nawet nie baw się z tym, wywal do kosza i już, jeszcze ci uszkodzi styki w wtyczce i tak się skończy.
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Intercooler niedziala !

Dobra zamykam bo tu chyba niczego sie nie dowiem :p

jeszcze jedno pytanie moze kupic nowego??
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Intercooler niedziala !

Intercoolery pala gniazdo od kabla zasilajacego,takze lepiej w ogole tego nie kupuj,a ten co masz wyrzuc albo oddaj i niech Ci zwroca kase.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Intercooler niedziala !

karol191 napisał:
Dobra zamykam bo tu chyba niczego sie nie dowiem :p

jeszcze jedno pytanie moze kupic nowego??
Żeby ci nie przyszło kupić nowy, bo to kasa w błoto, on nawet nie działa, to taki pic na wodę!
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Intercooler niedziala !

zrób z nim to co ja zrobiłem używaj jako otwieracza do piwa do tego się dobrze nadaje. Ja też miałem taki problem jak ty raz działał raz nie musiałem go odłączyć i podłączyć ponownie tyle że musiałem go mocno docisnąć.
 

maciokoki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Intercooler niedziala !

mogly ci sie zwyczajowo spalic... sprawdz na jakiejs innej konsoli jesli masz taka mozliwosc czy dzialaja...

ten intelcooler napewno nie wspomaga twojego chlodzenia ale czy szkodzi tego nie wiem...
 

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Intercooler niedziala !

No więc tak. Ja mam intercooler Nyko, model EX, najnowszy, który nie pali gniazda zasilającego. Xbox 360, 90nm. Przed nałożeniem intercoolera był nie raz gorący, teraz po 5 godzinach grania jest ledwo ciepły. Kuzyn używa tego samego modelu od roku - NIC MU SIĘ NIE SPALIŁO! Ba, konsola nie była w serwisie już 2 lata. Jeśli się kupuje starsze wersje, które mają wtyczki do zasilacza z plastiku, to tak jest. Model EX ma metalowe wejście. Nie ma z nim żadnych problemów. I proszę nie pie*rzyć głupot, że to w ogóle nie pomaga w chłodzeniu, bo czuć wyraźną różnicę (przynajmniej z intercoolerem Nyko EX, nie wiem jak z innymi)!

A co do problemu - intercooler na pewno nie jest poluzowany? Ile średnio godzin dziennie chodził?
 

zmaciejz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Intercooler niedziala !

czy ktoś podziela zdanie poprzednika? bo chetnie zakupił bym taki intercooler jesli faktycznie miał by mnie uchronic przed zepsuciem sie konsoli. narazie ustawiłem obok niej wentylator:):p
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Intercooler niedziala !

Sam to gówno używałem, konsola jak ciepła była tak ciepła jest... 0 różnicy a hałasuje to gówno tak że pała mięknie... TAK ŻE ODRADZAM!!!
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Intercooler niedziala !

Nefarod napisał:
No więc tak. Ja mam intercooler Nyko, model EX, najnowszy, który nie pali gniazda zasilającego. Xbox 360, 90nm. Przed nałożeniem intercoolera był nie raz gorący, teraz po 5 godzinach grania jest ledwo ciepły. Kuzyn używa tego samego modelu od roku - NIC MU SIĘ NIE SPALIŁO! Ba, konsola nie była w serwisie już 2 lata. Jeśli się kupuje starsze wersje, które mają wtyczki do zasilacza z plastiku, to tak jest. Model EX ma metalowe wejście. Nie ma z nim żadnych problemów. I proszę nie pie*rzyć głupot, że to w ogóle nie pomaga w chłodzeniu, bo czuć wyraźną różnicę (przynajmniej z intercoolerem Nyko EX, nie wiem jak z innymi)!

A co do problemu - intercooler na pewno nie jest poluzowany? Ile średnio godzin dziennie chodził?
One potrafia spalic nie tylko gniazdo zasilajace.
 

zmaciejz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Intercooler niedziala !

czyli zostaje wentylator:) móże macie jeszcze jakies dobre sposoby:)?
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Intercooler niedziala !

Może podstawka USB pod konsole, wdmuchująca powietrze i wymuszająca cyrkulację? Ja tam mam xboxa postawionego na pudelkach po starych dyskietkach :D upał 32 stopnie a ja gram, i jak dotąd działa, wiec poza przestrzenią i wentylatorkiem chyba nic nie jest potrzebne.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Intercooler niedziala !

Acer4ever napisał:
Może podstawka USB pod konsole, wdmuchująca powietrze i wymuszająca cyrkulację? Ja tam mam xboxa postawionego na pudelkach po starych dyskietkach :D upał 32 stopnie a ja gram, i jak dotąd działa, wiec poza przestrzenią i wentylatorkiem chyba nic nie jest potrzebne.
Oczywiście, że nie jest, ale zawsze można wydłużyć jego żywotność.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Intercooler niedziala !

Dobra zamykam bo się śmietnik robi..
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom