Internet i aktualizacja

transport0wy

Użytkownik
Użytkownik
Czy warto podłączać internet (poprzez kabel bodajże "ethernet") do xboxa 360 arcade po to, żeby zainstalować aktualizację dashboarda, jeżeli za kilka dni konsola ta pójdzie na przerobienie? Podobno przed przerabianiem jest instalowane wszystko co najnowsze?:confused:
Jeżeli warto to będę musiał pomęczyć się troche bo router mam w innym pokoju, ale chyba kable są wystarczająco długie.
A w przypadku gdybym podłączył internet to czy mogę pobrać dema gier, jeżeli mam arcade bez dysku (jedynie 256 mb), czy jak podejrzewam nie starczy miejsca?
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
masz za mało pamięci by pobrać jakiekolwiek demo na konsolę. po przerobieniu raczej bym już nigdy nie podłaczał konsoli do netu bo prędzej czy później dostaniesz bana.
 

Cze'si0

Użytkownik
Użytkownik
Żadne demko Ci nie wejdzie ... ale możesz podłączyć choćby po to aby pobrać kodeki.
 

transport0wy

Użytkownik
Użytkownik
Okej, a poza tym to przed przerobieniem też właściwie się nie opłaca podłączać? Chyba, że pobrać te aktualizację dashboarda, teraz menu główne mam z takim ludzikiem - nie wiem czy to stara czy nowa wersja. Menu podobne do tego: http://s1.blomedia.pl/grrr.pl/images//2009/08/dashboard.jpg lub http://www.consolemonster.com/images/news/Dashboard.jpg
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
możesz poprosić gościa od przeróbki by ci wgrał to wszystko co potrzeba.
 

Cze'si0

Użytkownik
Użytkownik
no to masz ten starszy dash, ale jak włożysz jakąś nowszą grę to samo będzie krzyczeć o aktualizację i zaktualizuje Ci się z płyty więc jeżeli nie zależy cie na kodekach nie musisz podłączać. Czy się opłaca? zawszę się opłaca ...
 

transport0wy

Użytkownik
Użytkownik
Cóż, to jutro sprawdze czy dam rade połączyć router z xboxem internetem, bo tak zobaczyłem ten kabel od internetu to troche krótki jest. Później trzeba kabel HDMI zakupić to nie będzie problemu, ale już nie będę się łączył z netem z powodu przerobionej konsoli. ;x
Jeżeli nie da rady to najwyżej nie zrobię aktualizacji i może się uda tak jak napisał Dragon_2009.

@Cze'si0
Gry nie włożę bo mój problem polega na tym, że ani ja ani nikt ze znajomych nie ma gier oryginalnych... A wątpię, żeby piraty robiły aktualizacje, chociaż może o czymś nie wiem. :p A wydać nawet 20zł na jakąś gorszą grę się nie opłaca jeżeli za kilka dni będzie konsola przerobiona.

Czy kodeki są ważne? Co tracę nie posiadając ich?
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
każdy pirat będzie cię prosił o aktualke dasha
 

Do góry Bottom