Internet w Play

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Witam,pisze w imieniu kolegi.Kolega ma nowy laptop i mobilny internet od play 2mb.Modem ma podpiety pod lapka i bardzo wolno laduja sie strony.Ja mialem kiedys 2mb ale z kablowki i net dzialal szybko,a tutaj u niego wykazuje 2mb w parametrach a dziala jak 256kb/s.Czy to wina sieci?ma moze tez ktos z was neta z paly?dodam ze kolega mieszka na wiosce pod Czestochowa
 

tobi123

Użytkownik
Użytkownik
Bo w Play 2mb to 256kb/s i mniej .
 

wujot90

Użytkownik
Użytkownik
Ja miałem neta w playu w którym teoretycznie powinno być do 4 mb/s a tymczasem chyba nigdy nie było 2,5 mb/s, przeciętna prędkość to był 1 mb/s.
Pliki ściągały się bardzo wolno, ale o dziwo na xboxie śmiało mogłem sobie grać w GTA IV online i nie było żadnych problemów.Według mnie ewidetnie wina sieci, tym bardziej że piszesz że kolega mieszka pod miastem, a już pod miastami często zaczynają się schody.
 

tobi123

Użytkownik
Użytkownik
Ja normalnie gram na xboxie bez żadnych lagów .(internet Play)
 

klechu

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Internet w paly

Mi szkoda pakietu :( a prędkość jest zależna od infrastruktury ;) w mieście jest lepszy zasięg itp

Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk
 

tobi123

Użytkownik
Użytkownik
W nocy jest free transfer , więc można ściągać filmy , gry itp...
 

TigraTeam

Banned
W nocy jest free transfer , więc można ściągać filmy , gry itp...
wykupic chyba trzeba taki pakiet
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz swój modem to taki paket w abonamencie masz za darmo. Nie ma to jak mieszkać na mało zaludnionym terenie, gdzie prędkość jest zawsze taka jak w umowie ;)
 

tobi123

Użytkownik
Użytkownik
wykupic chyba trzeba taki pakiet
Przy "droższych"(49zł i wyżej) pakiet jest za darmo .
 

wujot90

Użytkownik
Użytkownik
Mi play chodził na 40-50% możliwości w najlepszych momentach w różnych częsciach nawet dużych miast np Poznania,Gdyni,Bydgoszczy,Torunia(na dwóch różnych modemach zaznaczam).Jeśli już ktoś musi być skazany na mobilny to niech lepiej weźmie jakiegokolwiek innego operatora, play może i ma najwięcej GB ale nie dość że rzadko osiąga się dobrą prędkość, to i tak prędkość maksymalna która jest oferowana w wyższych abonamentach to bodajże max do 6 mb/s, na dodatek play ma najmniejsza infrastrukture(i nie zmienia niczego w tym przypadku to że korzysta z nadajników innych sieci).Żeby nie było tylko w złych słowach to doda od Siebie że w 100% wystarczy do korzystania z przeglądania internetu i wysyłania/pobierania małych plików typu zdjęcia,mp3.
 

cherisher

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Internet w Play

Play na kartę, też jest za free od 23 do 7 rano, wystarczy aktywować ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Komputel_pl

Użytkownik
Użytkownik
Racja,sam miałem swego czasu więc mogę potwierdzić,że jest w tzw "godzinach nocnych". A poza tym nie oszukujmy się,że z tym zasięgiem w Play jest różnie i prędkość transferu w mniejszych miejscowościach pozostawia wiele do życzenia...
 

klechu

Użytkownik
Użytkownik
W nocy jest free transfer , więc można ściągać filmy , gry itp...
Owszem jest i korzystam z niego na ściąganie ;)
No ale jakoś nie widzi mi się zarywać nocki żeby pograć online ;)

Też tak macie, że po przekroczeniu magicznego limitu internet zwalnia tak bardzo (do ~5kb/s) ? U mnie wtedy nawet gg nie chce się połączyć ;/
 

NiePoTwarzy

Użytkownik
Użytkownik
swojego czasu gdy miałem remont rowniez uzywałem tego internetu z play pakiet 1 gb transferu za 30 zl nie wystarczał mi... musiałem płacic ok 80 zl za miesciac do tego strona otwierała sie minute rozmowy na ts'ie sie scinały i praktycznie nikogo nie slyszalem a co do gry online miałem straszne lagi zwykłe mp3 pobierało mi sie 3/4 min ... dlatego zrezygnowałem i kupiłem radiowke... i w ogole nie narzekam:)
 

Do góry Bottom