Internet w XBoxie 360

Arex962

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Mam parę pytań dotyczących internetu w XBoxie 360.
A więc mam internet z orange bezprzewodowy i czy mogę go podpiąć bezpośrednio do XBoxa 360?
I jak skonfigurować ustawienia na XBoxie 360? Żeby dobrze to działało
 

Santi1989

Użytkownik
Użytkownik
musisz połączyć Xboxa z PC i udostępnić internet
 

westg

Użytkownik
Użytkownik
nie ma opcji wpinania modemu w konsolę.... Xbox kożysta z lanu czyli sieci stworzonej za routerem bądź switchem...
 

mihcal5

Banned
@up ORTOGRAFIA przecież to aż gryzie w oczy !!!
@temat możesz podpiąć przez modem ale wtedy x'a podłączasz do pc i modem do pc, jest poradnik na forum na ten temat
 

kretos666

Banned
Użytkownik
Świeżak
Tak jak mówi kolega ;P możesz też kupic router ;) i bezpośrednio do routera podpiąć xboxa ;)
 

adrian1389

Użytkownik
Użytkownik
Trzymaj http://www.onlinecenter.pl/Artykuly/Konfiguracje-Xbox-Live.html.A kompa i xboxa podłączysz np:kablem ethernet.
 

tonek12

Użytkownik
Użytkownik
Gdy podłączysz kablem ethernat pc i xbox`a musisz mieć kompa włączona gdy korzystasz z xbox live.
 

Gadamer

Świeżak
Świeżak
prosto i wygodnie router+modem i kablem ethernet do Xboxa360
Sam tak mam i nie narzekam, przynajmniej od 0:00 do 8:00
 

rafi195

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam mam pytanko mam internet bezprzewodowy z ery i jak go podłączyć do konsolki( nowa slim) dodam ze link z tematu 6 nie działa..podziękował z góry
 

kajoj53

Użytkownik
Użytkownik
Jak WIFI to dokup przystawke
 

rafi195

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tak wifi a możesz mnie pokierować jaka przystawkę..bo nie ogarniam..
 

ostrymiglanc

Użytkownik
Użytkownik
Wyglada to tak: XBOX 360 WIRELESS NETWORKING ADAPTER DZIEN DZIECKA (1637191541) - Aukcje internetowe Allegro za pomoca tego mozesz podlaczyc xboxa do netu za pomoca wifi
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Wyglada to tak: XBOX 360 WIRELESS NETWORKING ADAPTER DZIEN DZIECKA (1637191541) - Aukcje internetowe Allegro za pomoca tego mozesz podlaczyc xboxa do netu za pomoca wifi
Poczytaj lepiej forum bo zle piszesz, slim tego nie potrzebuje bo ma juz wbudowane wifi ale zeby je odbierac potrzebny jest router, a nie modem

witam mam pytanko mam internet bezprzewodowy z ery i jak go podłączyć do konsolki( nowa slim) dodam ze link z tematu 6 nie działa..podziękował z góry
Jesli masz na mysli modem na usb (cos jak pendrive) to nie podlaczysz do konsoli, aby swobodnie korzystać z neta to
potrzebny ci router np edimax 6200n
 

ostrymiglanc

Użytkownik
Użytkownik
racja nie doczytalem, a kolega ma racje, jak masz slima to masz wbudowane wifi i potrzebujesz ruter zeby sie polaczyc.
 

rafi195

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no wielkie dzięki... czyli edimax 6200n i po sprawie jeszcze raz podziękował.
 

Do góry Bottom