Internet + xbox 360

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
Siema

Mam pytanie, czy jak chce pograć przez XBL to potrzebuje routera/switcha czy mogę sobie po prostu wepchnąć kabel ETHERNET do konsoli i to wszystko?
A może to potrzebuje jakiejś większej filozofii?
 

Muntrill

Świeżak
Świeżak
wszystko zalezy od twojego dostawcy internetu. Innymi slowy wiekszośc lokalnych dostawców (np. osiedlowi, miejscy) nierobi z tym problemow i wystarczy wpiac kabelek ethernet do x'a wlaczyc na automatyczne ustawienie parametrow sieci i juz..
 

sekta999

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
w przypadku ADSL czyli neo,netia itp. jest tak samo,ale musisz mieć router.na livebox też działa.
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
mam internet od prywaciarza który ciągnie bodajże od netii
 

Muntrill

Świeżak
Świeżak
innymi router po drodze i gites...w ostatecznosci bedzie trzeba recznie ustawic.. ale to w ostatecznosci
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
czyli nie da rady wyjąć kabla z kompa i wsadzić do konsoli
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
poprostu wyciagnij ten kabel wsadz do konsoli odpal konsole i powinno smigac
 

mafol

Użytkownik
Użytkownik
i jak, dziala? bo tez mam konsole ale czekam na router :) i gram singla poki co ;)
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
i jak, dziala? bo tez mam konsole ale czekam na router :) i gram singla poki co ;)
jesli od modemu idzie ci kabel rj45(taka szeroka wtyczka od internetu) to mozesz bezposrednio go podlaczyc
 

Lolek17

Użytkownik
Użytkownik
ja mam taką czarną wtyczkę w której są dwa wejscia na kabel ETHERNET jeden jest odprowadzany gdzieś na pole do anteny na dachu a drugi od tej wtyczki podpięty do kompa
odpiołem od kompa w włożyłem do xboxa i działa
 
M

MaverickPL

Guest
Wystarczy ze podlaczysz "internet" do xbox'a. Wszystko jedno jak.
Mozesz zapiac bezposrednio modem do xboxa, mozesz przez switch, mozesz przez router, hub etc.... Jak Ci wygodnie.
 

Do góry Bottom