Internet

MichaelJack

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Witam. Mam taki nietypowy problem. Mieszkam w jakiejś całkowicie czarnej dziurze odcięte od internetu. Są niby lokalni dostawcy ale to jakieś radiowa i umowy na rok. Problem jest taki ze za 2-3 miesiące przeprowadzam się i chciałbym jakiś internet do mojego xboxa. Oczywiście do gier, szybki i bez limitu ale żebym mógł zabrać go ze sobą. Macie jakieś propozycje?
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Takie coś jak szybki (chcesz go zabrać ze sobą) przenośny internet nie istnieje.

A jak kupisz coś z Orange itp itd. To bardzo w to wątpię, iż będzie to szybki i w pełni nadający się do gier.
Więc raczej cudów się nie spodziewaj..

Może jakieś LTE coś tam..

Chociaż ja od takich rozwiązań jestem jak najdalej.



Może umiałbyś się dogadać, że powiedzmy internet stacjonarny na czas próbny (1-2 miesiące).



To tylko moje zdanie może ktoś miał lepsze doświadczenie z tego typu internetem i bardziej może Ci coś polecić..
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam w abonamencie Play nielimitowany internet LTE. Prędkość realna dochodzi do 50 Mb/s.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

MichaelJack

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
I na jakiej zasadzie to działa? Modem czy jakiś router? Jaka cena i czy nadaje się do gier?
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli internet jest przenośny( np. Internet z plusa czy z Playa) to myślę że ciężko może być z komfortowym graniem bo taki internet potrafi mieć wysoki ping wiec podczas grania w jakies Fpsy możesz być problem zabiciem kogoś

Wysłane z telefonu
 

Kwasek

Użytkownik
Użytkownik


- Cyfrowy Polsat LTE
- Limit dzień 15GB / noc 50GB (po wyczerpaniu limitu odcinają internet lub dopłacasz za korzystanie poza limitem)

Grywam w CS:GO (ping na serwerach około 60-70) i !DA SIĘ GRAĆ! (zdanie obiektywne), ale znajdą się i tacy którym ten ping będzie przeszkadzał. Od siebie nie polecam, limit to jednak duża przeszkoda.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja uzywam lte od 4 lat. W najnowszych ofertach nie ma juz zupelnie limitu jesli masz zasieg lte. Jesli sie nie ma zasiegu lte to najwyzszy abonament to 35gb i w nocy chyba 60gb. Ping mam podobny co kolega wyżej transfer w zasiegu lte okolo 40-65megabitow(ten u kwaska to hdsp+)
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam telefony podlaskie. W umowie mam 6 megabitów, ale tak naprawdę, daje mi 4 megabity, brak limitu, a cs chodzi elegancko, ping niziutki, ostatnio sprawdzałem miałem 20 parę ping. Raz zapomniałem wyłączyć programu do pobierania, i nawet nie zauważyłem aby mi się cięło. Płacę 45 zł za miesiąc.
 

Do góry Bottom