Iron Man

P

przeo_91

Guest
http://********.org/timages/ee94b65668d0cd7947361e792fd5b17829aa1c28.jpgWażnie informacje dodatkowe:
*iXtreme: Compatible*
*REGION: FREE*
*[ENG]*

Iron Man:

Producent: SEGA
Wydawca: SEGA
Kategoria: gry akcji

Data Premiery:
Europa (PAL): 02 maja 2008
Polska: obecnie brak planów wydania

Tryb gry: single player
Wymagania wiekowe: 12+

Screeny: http://screenshots.teamxbox.com/gallery/1813/Iron-Man/p1/

Opis gry:
Iron Man jest dynamiczną grą akcji, w której wcielamy się w postać tytułowego komiksowego superbohatera znanego z uniwersum Marvela. Opisywany produkt bezpośrednio bazuje na filmie kinowym pod tym samym tytułem, dając graczom możliwość udziału w znanych z dużego ekranu wydarzeniach. Przygotowaniem gry zajęła się firma SEGA. Iron Man ukazał się na wiele platform sprzętowych. Różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami programu dotyczą w głównej mierze jakości oprawy audiowizualnej.

W trakcie zabawy poznajmy tę samą historię, która została przedstawiona zarówno w komiksach, jak i kinowej produkcji. Wcielamy się więc w postać miliardera Tony’ego Starka, wynalazcę oraz właściciela przedsiębiorstwa Stark Enterprises, uczestniczącego w zwalczaniu międzynarodowego terroryzmu. Stark ulega wypadkowi, w wyniku którego zmuszony jest do założenia jednego ze swoich wynalazków – ultranowoczesnego kombinezonu. Mężczyzna odkrywa, iż obiekt ten dysponuje ogromną mocą. Stark postanawia ją wykorzystać do walki ze złem.

Głównym elementem gry są walki z różnego typu złoczyńcami. W trakcie zabawy zmierzymy się nie tylko ze znanymi z filmu czarnymi charakterami, lecz także tymi, którzy na przestrzeni ostatnich 40 lat pojawiali się w komiksach z serii „Iron Man”. Warto dodać, że bohater potrafi latać, co jest niezbędne zarówno do szybkiego przemieszczania się po mapie, jak i likwidacji pozornie niedostępnych przeciwników. Podstawową bronią protagonisty są promienie laserowe. Główny bohater ma na wyposażeniu również rakiety. Jeśli chodzi o przeciwników, oprócz obdarzonych różnorakimi mocami złoczyńców, likwidujemy też bardziej standardowe jednostki – wrogie czołgi, wyrzutnie rakiet czy działka przeciwlotnicze. Z innych ciekawych ruchów Iron Mana warto także wspomnieć o możliwości przechwytywania lecących w naszą stronę rakiet i zawracania ich ku przeciwnikom. W trakcie zabawy możemy także liczyć na wsparcie ze strony przyjaciół Iron Mana – Jima Rhodesa czy Jarvisa. Postaci te udzielają dodatkowych wskazówek oraz informują o aktualnych zadaniach.

Kod:
http://rapidshare.com/files/110888358/Iron_Man__PAL___ENG___XBOX360-SPARE__Torrenty.org_.*******.html
UWAGA!!! Link nie na koncie PREMIUM, więc wygaśnie za jakiś czas!
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Iron Man

warto sciagnac ta gre??
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Iron Man

Moim zdaniem gra jest głupia ale bratu sie podoba.
 

Zohanxd

Świeżak
Świeżak
Mógłby ktoś poseedowac 0 seedow =(
 

makarena19

Świeżak
Świeżak
wes ty lepiej podawaj działające linki
 

Do góry Bottom