Ixtreme 1.6.1 - > Ixtreme LT 1.1

yugo

Banned
Witam!

Mógłby mi ktoś napisać krok po kroku , jak mam z flasha ixtreme 1.6.1 wejść na Ixtreme LT 1.1?
Słyszałem tylko że jakiś kontroler SATA czy coś potrzebne mi , ale prosiłbym o wytłumaczenie "dla zielonego".
Konsolę już nabyłem z ixtreme 1.6.1 a chciałbym LT 1.1 żeby móc pograć na Live chociaż trochę ;P(póki Microsoft nie zacznie wyłapywać LT)

Najlepiej ze screenami np. ;)

Pozdrawiam!
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
jest na forum tutek. wystarczy poszukac.
 

yugo

Banned
Uwierz mi , że szukałem.
 

mai

Użytkownik
Użytkownik
kontroler sata ktorego potrzebujesz musi być oparty na czipsecie VIA 6421 bodajrze;) (liczby mogą się niezgadzać, z pamięci podaje ;) )


tutaj masz tutek.
http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html
Klucz możesz wyciągnąć bez igieł jeśli już był flashowany. Życze powodzenia ;). Robiłem wszystko opisane dokładnie i niestety mój komp nie wykrywał napędu w jungleflasherze ;p wiec osobiście olałem ;)

pozdrawiam:)
i gl;)
 

newbie

Użytkownik
Użytkownik
Ja przy flashowaniu swojej konsoli (Liteon Ixtreme 1.6 -> LT 1.1) posługiwałem się tym pdfem od Team Jungle MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service + video tutoriale Jak rozłożyć konsolę Xbox 360 - Komputery.Spryciarze.pl - video i Jak wykonać flashowanie napędu Liteon w Xbox 360 - Komputery.Spryciarze.pl - video autorstwa Dextera. Co do kontrolera SATA; wszystko zalezy od tego jaki chipset masz na plycie glownej. Na moim Asusie (chipset ICH8R) Jungleflasher widział napęd z konsoli bez problemu. Tak na marginesie, był to mój pierwszy flash i wszystko poszła jak po maśle :D Wystarczyło poświecić jeden wieczór na znalezienie odpowiednich tutkow i ich dobre przestudiowanie.
 

Do góry Bottom