ixtreme 1.61 pod koniec miesiąca?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

InPirats

Banned
czekamy i jeszcze raz czekamy na nowy fw oby się to sprawdziło i jutro już wyszedł ;)

Edit;Zrobiłbym sobie na weekend Update Konsolki ;p
 

gosuralf

Świeżak
Świeżak
Jak na razie nikt jeszcze nie dostał bana za active iso. Tak na prawdę nie wiadomo do końca jak m$ wykrywa przeróbkę i czy czasem nie banuje tylko tych grających przed premierą. Po za tym od wejścia nxe nie było żadnej fali banów także nic nie wiadomo. Możliwe, że ten kto uruchamia z active iso będzie miał takie samo prawdopodobieństwo bana jak ten kto używa 1.61.
Racja najwięcej banów jest z ludzkiej głupoty, bo jak można nie bać się grać po necie w grę tydzień czy dwa przed premierą, to tak jakby prosić się o bana :) Co do sposoby wykrywania przeróbek przez M$ to sądzę ze przez jakiś konkretny skrypt sprawdzają firmware napędu czy pliki na płycie bądź obrazie gry, na dysku. Oczywiście to tylko moja teoria :p
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
Ja tylko powiem tyle
niech jakiś mod lub nawet i sam admin zamkną ten temat i jak będzie wiadomo ćoś nowego to wtedy go otworzyć bo co drugi post to: kiedy będzie? co on da? i inne tego typu
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Kolejny syf sie robi na tym forum, gdzie ci moderatorzy ???
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak możecie piracić na czymś takim jak XBox, moje marzenie na dziś - nieprzerabialny XBox.
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kolejny syf sie robi na tym forum, gdzie ci moderatorzy ???
sami robicie syf właśnie takimi postami ...

wstrzymać sie z postowaniem w tym temacie bo polecą warny :whistle:pisać TYLKO konkrety !
 

kossity1

Użytkownik
Użytkownik
a kiedy przyjdzie mikołaj ??? bo juz nie moge sie doczekac :)

sorki ja tez czekam na info ale glupich pytan oprocz powyzszego nie zadaje :)
 

bartex95

Banned
Użytkownik
Moze to nie jest pytanie na temat ale mozecie mi podac strony z ktorych sciagacie gry na x360. Chcialbym strone na ktorej gry sa bez partow tylko w calosci.
 

szank

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie, osłabiacie mnie, powoli ten temat zmienia się w totalny offtop. Bo co ma nowy ixtreme do stron z których można ściągać gry :/
 

adriatyk64

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
poco ten chałas uspokujcie sie bo flas***e wam umysły na ixtreme 1.2 :D i juz na liva nie pogracie hehe mały żarcik :p coś ten ixtreme 1.61 sie ciągnie
 

Jorgus

Użytkownik
Użytkownik
A ja takie pytanie. Czy jak teraz mam ix 1.6 i pt****e gry z wave 4 na 3 i pozniniej wgram se 1.61 ix i podłacze klocka pod neta to bede narazony na bana ? :)
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Na bana jesteś narażony cały czas. Tylko Twoje szczęście zdecyduje kiedy go dostaniesz.
 

Pendive

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie. Czy jak bedzie juz ten ix 1.61 to moge sobie go wgrac bez rozbierania konsolki?
 

szank

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj, jak ci się uda, będziesz mistrzem.
 

Jorgus

Użytkownik
Użytkownik
IXtreme to oprogramowanie do napedu konsoli. Wiec raczej nie wgrasz go bez wyciagniecia napedu.

@Qvstra

Wiem ze jestm narazony na bana. Ale chodzi o to, czy jak odpale przerobiona gre z wave 4 na 3 na najnowszym ix to bedzie bardziej prawdopodobne ze dostane bana ?
 

afroninja

Użytkownik
Użytkownik
@Pendive

NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI

Na Odyna, proszę, zamknijcie ten temat, wyzerujcie posty i jak coś się pojawi to napiszcie info i otwórzcie bo temat zalewa fala syfu.
 

InPirats

Banned
poczekamy zobaczymy

edit;nie podniecać się ale z tego co jeden user pisał na zagranicznym forum to ix.1.6.1 ma koło godz 21 się pokazać,a czy to prawda to nie wiem.

Jak by miał wyjść to by się pojawił odrazu nowy Abgx360 obsługujący wszystkie wavy aż do czwórki.
 
To jest inny tamat ale chciałem się spytać czy da sie zamienić ixtreme 1.6 na 1.6.1
bo przerobiłem sobie x-a na ixtreme 1.6 i chciałem sobie samemu wgrać nowego ixtrema
bo ten 1.6 jest do kitu nie wszystkie gry mi chodzą i i kiedy chce w nie pograć to muszę płytkę z Activate.iso wkładać.



Chyba że jest jakiś program do instalacji

WIELKIE DZIĘKI ZA ODP.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jeszcze nie ma iX 1.61 więc wiesz;)
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
no to czekamy dalej oby się dzisiaj pojawił :D było by miło
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom