ixtreme 1.91 problem z czytaniem gier.

pawelecc

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam dwie konsole xbox360 i na jednej na ixtreme chyba 1.61 (nieakualizowna) i drugą do której wgrałem nowy dashboard i cofnęło przeróbkę. Wiec wgrałem do niej 1.91(napęd liteon 74..)
i mam mały problem ponieważ nie chodzą mi wszystkie gry. Nie chodzi tutaj o gry z AP 25 tylko starsze gry które chodzą bez problemu na pierwszej konsoli. Z 10 gier które mam zaznaczam że starsze gry chodzą i 3 sztuki nie pamiętam teraz nazw ale napewno jedna która chodzi to GTA 4 LC a na reszcie gier mam objaw taki że jak włoże płytę to po chwili mam komunikat otwórz napęd. Wgrywałem juz nawet ixterme 1.9 i za każdym razem to samo. Napęd na 100% sprawny. Proszę o pomoc .
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
u mnie jest tak ze na 1.91 bardzo glosnio laser czyta niektore gry a konsola jest praktycznie nowa jasper. oryginaly jak i przed i po chodza idealnie. mialem kiedys inne konsole ze starszym przerobkami i nie chodzily tak glosno. np. dirt 3 bardzo glosnio chodzi a jest bez rysek(podczas instalacji zatrzymuje sie na 75%), shift 2 tak samo bez rysek
 

patry

Użytkownik
Użytkownik
może poprostu płyty są uszkodzone sprawdzałeś czy u kogoś innego działają?
 

Do góry Bottom