iXtreme FAQ

takeru

Świeżak
Świeżak
Witam.....mam takie pytanie odnosnie Ietrema,napedu i gier..ktore dreczy mnie od dłuszego czasu (czyli od okolo 3 miesiecy ..jak mam Xboxa ;p)..a mianowicie....mam Xboxa Elite z napedem Liteona z Iextremem 1.61...czyli wiadomo.. gry na Wave 4 tylko przez "Activate ISO"...i tu pojawia sie problem/pytanie/zagwozdka..jak zwał tak zwał....ale...wszedlem w posiadanie "kopi zapasowej"gry LOST ODYSSEY...Oryginal rzecz jasna mam...tylko ze jeszcze w sklepie lezy na pulce bo po kupieniu sprzedawca prosil zebym zostawil u niego bo ladnie wyglada ..i tej wersji wysoki sądzie bede sie trzymal ;p....ale kontynuujac..ona wlasnie wymaga dpalania przez Acitivate ISO...i jak wyglada sprawa zmiany plyt po przejsciu np 1 i podmiana na 2 ??...czy musze dalej wkladac Acitivate ISO....czy nie wurzuci mnie do menu..czy wogole da sie pograc w gry wieloplytowe na Iextreme 1,61?...jestem w tym temacie zielony...a wolalbym sie nie rozczarowac po przejsciu plyty 1 ze 2 nie da rady odpalic..prosze o pomoc i pozdrawiam :)

takeru

Świeżak
Świeżak
A co do pytania MINERAL'a.....to powiemtak jak powiedzial mi koles co robil mi przerobke Xa....a mianowicie..samo przerobienie nie wplywa na zywotnosc konsoli....ALE....po przerobieniu gra sie w gry nagrywane....a gry nagrywane sa tanie (koszt plytki) i nie szanuje sie ich tak jak oryginalow wartych po 150 zl..czy ile tam teraz kosztuja..."kopie"czesto sa rzucane byle gdzie i momentalnie sie rysuja.Im bardziej porysowane plyty tym wieksze problemy z odczytaniem ma naped.A co za tym idzie im czesciej gramy na PORYSOWANYCH plytach tym szybciej zajezdza sie naped...wiec sama przerobka nie zmniejsza zywotnosci konsoli...tylko pozniejsze (nie)dbanie o przerobiona konsole i :kopie zapasowe" moze te zywotnosc skrocic..KONIEC;p..mi udalo sie to skrocic do kilku zdan...ale koles co mi przerabial konsole mowil o tym okolo 30 minut....( czaly czas przerobki ) ;p....pozdrawiam :)

Fiko PL

Użytkownik
Użytkownik
Mam kilka pytan,a wiem,ze moge smialo tutaj pytac,takze prosze bardzo:
1. Mozna przerobic konsole z iXtreme 1.51 na Xtreme LT? Nie bedzie zadnych problemów?
2. Na LT odpalą wszystkie gry,czy będą problemy tak jak ma to miejsce w przypadku gdy ma sie starszy Xtreme,niz gra?
3. Mialem rok temu przerobioną konsole na 1.51 i wkladalem tylko plytke i gralem? Rozumiem,ze w przypadku LT jest tak samo? Nie będę musial sie pieprzyć z tacką napędu,czy innymi rzeczami jak mialo to miejsce w przypadku PS2 i MagicSwapa? :)
4. No i co to jest ten Vawe 2/3/4? Nie mogę znaleźć tego wprost wytlumaczonego

leonheart

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Drążę temat i drążę ale jasności nie mam. Miałem x360 arcade benq z 2008 roku, soft miałem bardzo stary nie ixtreme tylko extreme albo podobnie, nie dało się na nim grać live, ale wszystkie gry mi chodziły offline, wave 2,3,4 tekken 5 itd słowem co bym nie włożył do napędu to szło. Konsola niestety dostała rroda i tak się skończyła moja przygoda z x360 :(. Zostały mi 3 pady, dysk 120 gb. Chciałbym nabyć arcada po 16 lipca, ms tnie ceny więc liczę, że będzie dużo taniej.

Pytanko moje jest takie. Jak wygląda obecnie sytuacja z nowymi napędami, wyczytałem, że przeróbka jest problematyczna ale wykonalna. Jaki soft teraz wgrać i czy jest taki, żeby offline chodziło mi znowu wszystko niezależnie od wave, bez kombinowania z activate iso itd. Jest obecnie taka przeróbka która zapewnia święty jedyny spokój ? 1.6.1 non stealth to będzie to ?

Pozdrawiam.

kciuker3

Świeżak
Świeżak
Witam ja tez sie dołaczam do pytania co to jest ten wave 2/3/4 i czy na tej nowej przerobce lt 1.7 bez problemu bez patchowania mozna nagrywac płyty?

nekrofita

Świeżak
Świeżak
Kurde tez wertuje ten temat i juz mi sie zygac chce:D
moze to bylo w tym temacie ale nie zauwazylem:
Czy mozna jakos cofnoc RROD gdy powstal na skutek przegrzania ? nie wiem np. zostawic na pare dni zeby ochlonol czy cos w tym stylu? Czy zostaje tylko oddanie do naprawy?
i czy ban konsoli w jaki kolwiek sposob ogranicza kozystanie z konsoli offline ?

Cinek_END

Użytkownik
Użytkownik
Kurde tez wertuje ten temat i juz mi sie zygac chce:D
moze to bylo w tym temacie ale nie zauwazylem:
Czy mozna jakos cofnoc RROD gdy powstal na skutek przegrzania ? nie wiem np. zostawic na pare dni zeby ochlonol czy cos w tym stylu? Czy zostaje tylko oddanie do naprawy?
i czy ban konsoli w jaki kolwiek sposob ogranicza kozystanie z konsoli offline ?

na rroda nie pomoze nawet jakbys rok go studził .
ban jest tylko na gre online oraz brak mozliwosci instalowania gier na dysk , na offline grasz normalnie ;)

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
na rroda nie pomoze nawet jakbys rok go studził .
ban jest tylko na gre online oraz brak mozliwosci instalowania gier na dysk , na offline grasz normalnie ;)
ban nie ogranicza instalacji od dasha w wersji 2.0.9199.0

nekrofita

Świeżak
Świeżak
wlasciwie to i w zlym temacie tego posta walnolem :D
ale dziex za info czyli gdy pojawi sie RROD to zdiagnozowac i do naprawy ?

rafi5000

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich.

Mam mały problem, który opiszę na tym forum i w tym temacie. :) Otóż kupiłem Xboxa i przerobiłem go softem LiteTouch 1.1 (znaczy nie sam, przerobili mi w serwisie). Mam konto na Xbox Live, ale jeszcze nie podłączałem go do sieci (tylko przed przeróbką). Chciałbym zaktualizować swój profil, bo nabiłem dodatkowe 7k gamerscora. Problem w tym, że ja planuję niedługo sprzedaż tej konsoli, na Allegro. I nie chcę się zbytnio podłączać do Lajfa, bo jeszcze osoba, której konsolę sprzedam dostanie bana. I będą problemy. Co powinienem waszym zdaniem zrobić? Podłączać się pod koniec używania Xboxa i zaktualizować profil, czy może jest jakiś inny sposób na update profilu?

shaken

Użytkownik
Użytkownik
Jak obecnie wygląda przeróbka iXtreme?
Jakie są szanse na bana?

MOSZEUSZ

Użytkownik
Użytkownik
Przy iXtreme od 1.4 do 1.61 ban raczej wielce prawdopodobny a przy iXtreme LT to nie wiem.

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Obecnie jest LT, mówią że jest mniejsze prawdopodobieństwo bana.
Ale tak na prawdę jak pokazała przeszłość, są to tylko bajki i bana dostaje każdy.

Czy LT działa dowiemy się przy najbliższej fali banów.

rafi5000

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie. Czy jeśli będę grał offline na niespatchowanej grze (tzn. ss version 1) to mogą mnie za to wykryć? Mam przeróbkę LT 1.1.

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
zawsze mogą Cię wykryć rafi. ja gram na ixtreme 1.6 i mnie nie wykryli. Fala Banów= kazdy dostanie bana
zapraszam do poczytania tematow przyklejonych w ,,dla swiezakow"

wojtas453

Banned
mam takie pytanie

czy przeróbka w jakikolwiek sposób wpływa na żywotność konsoli?
bo mam konsolę już ponad rok nieprzerobioną i jak na razie zero awarii itp.
zdaje sobie sprawę że w przypadku przeróbki tracę gwarancję i nie będę mógł raczej się podłączać do sieci
Sam flash konsoli w ogole nie wplywa na zywotnosc konsoli, ale wyglada to tak, ze jak kupimy gierke, to staramy sie robic tak, zeby jej nie porysowac itp. dlatego bardziej dbamy o taka oryginalna plytke niz nagrana, a jesli mowisz "Aa to kosztowalo tylko 5zl" i nie bedziesz o nia dbal i takie porysowane plytki bedziesz wkladal do x'a to tak.
Moze to dziwne, ale prawdziwe ;D
Czyli przerobka nie wplywa na zywotnosc konsoli :D

Mate08

Banned
Użytkownik
witam
mam problem otóż komp nie wykrywa mi mojego liteona v1. dioda POWER na xboxie swieci caly czas a powinna migać. wie ktoś może o co chodzi???

karol1210

Użytkownik
Użytkownik
Odpowie mi ktoś , jak mogę uruchomić fifę 11 z wavem 3 na ixtreme 1,61?? Activate iso ?? Proszę o pomoc !

antoniotcz

Świeżak
Świeżak
Witam

Witam wszystkich. Niedawno kupiłem konsole premium z przeróbką xtreme 2.0, pożyczyłem gierkę (PES 11) od kolegi z przeróbką 1.91 i konsola nie rozpoznaje tej płyty. Czasami gra daję radę się uruchomić ale po paru minutach wyskakuje komunikat że nie może jej odczytać. Czy to wina płyty czy konsoli? ( u kolegi gra śmiga normalnie ) Czy na 2.0 muszę jakoś inaczej nagrywać płyty? Pozdrawiam i dziekuje z góry za pomoc

Do góry Bottom