iXtreme FAQ

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
a szukać nie łaska?

tak będą
 

Dixon37

Użytkownik
Użytkownik
Tak będą działały.
Szukajcie bo to forum jest fajne, ale bałagan straszy robicie, bo po 1000 razy ten sam temat.
 

maniek666pl

Użytkownik
Użytkownik
ok the sabouter wypalony w wave2 zaskoczyl ale oczywiscie info ze musze dokonac aktualizacji. Jakas podpowiedz albo nakierowanie na konkretny tutorial ?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
wpisz dashboard offline i znajdziesz
 

mietek909090

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Mam takie pytanie.

Chciałbym mieć przeróbkę i grać na kopiach zapasowych, ale aby nie dostać bana.
NXE niestety sprawdza FM napędu i wtedy siuprajs.

Czy bym sflashował jeden napęd i zrobie konto oflline i kabelka nie podłącze, a jak przez neta to na oryginałach to bym zamienił ten napęd sflashowany na inny niesflashowany, konto online, podłączony kabelek.
Chodzi mi oczywiście o zmianę napędu, nie firmware.

Da się tak ?
Mógłby ktoś podać jakieś szczegóły na ten temat. Głównie kwestia wypuszczenia kabli na zewnątrz i korzystania z liteona i benq na zmianę.
 

kondimyzombi

Świeżak
Świeżak
witam, przy LEFT 4 DEAD 2 pojawił się problem, spatchowałem grę jak zwykle "ppf-o-matic3" plikiem v14-15.ppf , (mam ixtreme 1.5), najpierw pojawaia sie komunikat o aktualizacji, potem WYCZYŚĆ PŁYTĘ SZMATKĄ i za każdym razem to samo (VERBATIM)
 

Kamils

Użytkownik
Użytkownik
Witam !
Mam zamiar kupić xbox elite nowego (prawdopodobnie te z wrzesnia tego roku) z napedem liteon (v4) z iXtremem 1.6.
I mam pytanie jak jest z gwarancja z tym napedem i ixtremem czy mozna powrocic do oryginalnego softu i w razie czego oddac na gwarancje ?
I czy wie ktos moze czy wogole bedzie Ixtreme 1.61 na liteona ? I czy sie wogole oplaca kupowac teraz xboxa elite ? :)
 

elosiema

Banned
Mam pytanie;Która przeróbka jest najlepsza?Nie gram online itp.Rok produkcji konsoli 2009.
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Czekam już na nowego iXtreme już dwa miesiące i... już mam dość. Xboxa do netu nie podłączam, więc jak myślicie - wgrywać iXtreme 1.6 i wypalać płytkę z Activate.iso, czy czekać na iXtreme LT?


PS. Wiecie gdzie w Kielcach kupić Verbatimki? Ani w MM, ani w Empiku ich nie ma, są same TDK i jakieś inne shity... -.-
 

ss2

Użytkownik
Użytkownik
Hmm TDK shit?? Mam na nich wypalone pare tytulow i nie narzekam:)

Pozdrawiam!
 

wotas

Świeżak
Świeżak
po banie jaki najlepiej wgrac firmware zeby kazda najnowsza kopia bez problemu i bez jakis modyfikacji typu steal pacht działała ? czy nie ma takiej opcji i musze miec najnowszy firmware i za kazdym razem pacczowac itp żeby pogrywać w najnowsze kopie ?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Zależy jaki masz napęd
 

wotas

Świeżak
Świeżak
LITEON konsola z sierpnia 2008
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
to dla Liteona nie ma takiej przeróbki...
 

elosiema

Banned
Czekam już na nowego iXtreme już dwa miesiące i... już mam dość. Xboxa do netu nie podłączam, więc jak myślicie - wgrywać iXtreme 1.6 i wypalać płytkę z Activate.iso, czy czekać na iXtreme LT?


PS. Wiecie gdzie w Kielcach kupić Verbatimki? Ani w MM, ani w Empiku ich nie ma, są same TDK i jakieś inne shity... -.-
Też czekam na LT i się chyba nie doczekam,więc prawdopodobnie przerobie na 1,6/1,61?(można wgrać 1,61 na liteona?)Kolego verbatimy kupisz w komputroniku bo sprawdzałem.I daj znać jak przerobisz xklocka,muszę zdążyć do swiąt z przeróbką,jak nie wyjdzie LT to przerabiam na 1.6
 

wotas

Świeżak
Świeżak
OK wiec mam 16 ixtrema chce pograc w coda mw2 mam obraz z wave 4 to co mam zrobić zeby mi zachasał ? zmienic na wave 3 ?
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Też czekam na LT i się chyba nie doczekam,więc prawdopodobnie przerobie na 1,6/1,61?(można wgrać 1,61 na liteona?)Kolego verbatimy kupisz w komputroniku bo sprawdzałem.I daj znać jak przerobisz xklocka,muszę zdążyć do swiąt z przeróbką,jak nie wyjdzie LT to przerabiam na 1.6
Przerabiam prawdopodobnie dzisiaj na iXtreme 1.6 (na LiteOna nie ma 1.61) w Mediakomie.

@wotas
Najlepiej użyć opcji "szukaj", ale ok, pomogę Ci. Musisz nagrać płytkę z Activate.iso, która pozwoli Ci odpalać gry z wave4/5/50.

Edyta:
Konsola przerobiona - iXtreme 1.6. Niestety plomba z napędu uszkodziła się, już nie mam gwarancji?
 

partykw

Świeżak
Świeżak
witam, przy LEFT 4 DEAD 2 pojawił się problem, spatchowałem grę jak zwykle "ppf-o-matic3" plikiem v14-15.ppf , (mam ixtreme 1.5), najpierw pojawaia sie komunikat o aktualizacji, potem WYCZYŚĆ PŁYTĘ SZMATKĄ i za każdym razem to samo (VERBATIM)
Mam to samo. Aktualizacja z płyty z plikami do aktualizacji od majkrosoftu nie pomaga. Pomocy.:(
 

yasiekk

Świeżak
Świeżak
Trzeba znaleźć jakiś program, który potrafi odczytać strukturę katalogu ISO z grą, następnie skopiować update z ISO na pendrive i stamtąd go zainstalować. Mi się tak udało przy kilku grach.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
A najłatwiej to zrobić z pendrive'a offline...

Wpiszcie sobie dashboard offline na forum i znajdziecie wszystko co potrzeba

@3UP:

Zawsze możesz kupić plomby. Ale pamiętaj, że przeróbka = koniec gwarancji....
 

Do góry Bottom