iXtreme FAQ

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jest napisane jasno, że dostaje się za modyfikację FW napędu itp... Przecież nie wszyscy z przeróbką dostali bana więc spokojnie... Niektórym uda się uniknąć tego
 

Haker5

Użytkownik
Użytkownik
Ja się nie denerwuje bo nie gram na live tylko nowy X360 i tak od razu bana dostać.
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam ix 1.5 na benq, zastanawiam się nad wróceniem na oryginalny soft i popykanie na live na oryginalnych grach, w ogóle chce skończyć z piractwem.

Czy jak offline grałem na patchowanych grach przed premierą i miałem instalowane je na nie oryginalny dysk to jest jakiś sens unflashu pod kontem że nie dostane bana na live ?

ktoś tak robił i po fali banów jego konsola nie została zbanowana ?

Bo jak bym miał dostać bana tak i tak za nieoryginalny dysk to nie będę się nawet bawił z konsolą...

ps. na live grałem raz i tylko w gta 4 oryginał, więcej konsola nie była podpięta pod internet.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Za dysk nie dostaje się bana , ban jest za iXtreme. jeśli nie robiłeś żadnych aktualizacji z XBL to możliwe , że bana nie dostaniesz. Pewności nie ma.
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tzn. ja teraz planuje wrócić na oryginalny soft napędu i już nie wgrywać żadnej przeróbki nigdy, i dopiero wtedy podłączyć live.

A z tego co czytałem sprawdzają soft napędu.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Ja wgrałem orginalny soft , ale to nie pomogło.
 

bartle

Użytkownik
Użytkownik
Jak to jest z tymi spatchowanymi grami. Do tej pory mialem iX 1.4 i patchowalem gry, chce wgrac w tej chwili 1.61, czytalem ze patchowane gry nie beda juz smigaly. Jest jakis sposob na to zeby je jeszcze odpalic? np activate iso itp? czy tylko smietnik?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Śmietnik
 

Diuran

Użytkownik
Użytkownik
Ale co wam z tego że wgracie OFW, jak i tak data wgrania, nie będzie się zgadzała z datą produkcji, lepiej już sprzedać, tego przerobionego i kupic nowego, wtedy napewno bana nie wylapiecie, a jak wgracie softa, jest taka możliwość
 

bartle

Użytkownik
Użytkownik
Czyli najlepiej zostac przy 1.4 i dalej patchowac? W konsolce mam samsunga z 1.4, w szufladzie lezy jeszcze czysty liteon. Zastanawiam sie czy zostawic samsunga tak jak jest, a jak wyjdzie iX LT to wgram go do liteona. W zaleznosci od tytulow bedzie trzeba podmieniac napedy.
 

kamilthc

Użytkownik
Użytkownik
juz myslalem, ze pojawil sie lt ale to tylko nowy 1.61 Team Jungle (TeamJungle) on Twitter
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
C4eva presents, in association with TeamJungle: LiteOn iXtreme v1.61 - Added support for waves 4 and 5
czyli nic ciekawego, o wiele lepiej wgrac 1.6 non stealth.
 

akslow

Użytkownik
Użytkownik
czyli nic ciekawego, o wiele lepiej wgrac 1.6 non stealth.
dlaczego lepiej ? nie na jedno wychodzi ?
 

rafalek49

Świeżak
Świeżak
Racja, iX 1.6 NS nie różni się niczym od iX 1.61 ;)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Różni się. iX 1.6 NS odpala gry patchowane a iX 1.61 nie
 

HenioPL

Świeżak
Świeżak
Witam.

Posiadam przerobioną konsolę. Mam gry oryginalne oraz ich kopie zapasowe. Konsoli jeszcze nie podłączałem do internetu, ale chciałbym to zrobić. I tu pojawiają się moje pytania odnośnie usługi Xbox Live:

1. Czy jeśli będę grał na oryginalnych płytach to nie dostanę bana na Xbox Live?

2. Czy jeśli będę chciał ściągnąć demo jakieś gry to czy mogę podczas pobierania dostać bana, czy tylko gdy będę grał?
 

dziewczyna

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Posiadam przerobioną konsolę. Mam gry oryginalne oraz ich kopie zapasowe. Konsoli jeszcze nie podłączałem do internetu, ale chciałbym to zrobić. I tu pojawiają się moje pytania odnośnie usługi Xbox Live:

1. Czy jeśli będę grał na oryginalnych płytach to nie dostanę bana na Xbox Live?

2. Czy jeśli będę chciał ściągnąć demo jakieś gry to czy mogę podczas pobierania dostać bana, czy tylko gdy będę grał?
1. Możesz dostać.
2. Nawet podłączając by pobrać demko możesz dostać bana.
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Nie ważne czy grasz na oryginałach czy na kopiach. Bana dostajesz za zflashowany napęd.
Dema możesz spokojnie ściągać (jak i grać na kopiach nawet) do następnej fali banów.
Zapewne na jesieni :)
 

wieziolek

Użytkownik
Użytkownik
kupuujcie oryginaly; )
 

mineral

Użytkownik
Użytkownik
mam takie pytanie

czy przeróbka w jakikolwiek sposób wpływa na żywotność konsoli?
bo mam konsolę już ponad rok nieprzerobioną i jak na razie zero awarii itp.
zdaje sobie sprawę że w przypadku przeróbki tracę gwarancję i nie będę mógł raczej się podłączać do sieci
 

Do góry Bottom