iXtreme LT+ 2.0

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

waldekszn

Świeżak
Świeżak
Witajcie koledzy mam pytanie czy to fake czy na prawde juz jest iXtreme LT+ 2.0
Dailymotion - Released NEW iXtreme LT+ 2.0 C4eva Firmware Tutorial + Download [NEW Dash 13599] - wideo z kana
 

Krawol

Banned
Użytkownik
w testach jest, za kilka dni powinno oficjalnie wyjść. Sam czekam aby slima z flashować :p
 

wojtekbp89

Użytkownik
Użytkownik
Z wstępnych informacji wynika to, że 2.0 powinno wyjść po updacie dasha. Żeby nie było sytuacji, że dash skasuje nowego flasha :) Tak "piszą" na stronie c4evaspeaks. Wstępny termin to ponoć listopad. Sam planuję flash, bo dopiero kupiłem konsolę i zastanawiam się, czy flashować teraz i później taniej wgrać 2.0, czy poczekać jeszcze trochę i od razu 2.0 wgrać. W sumie nie wiem, korci mnie :)

Więcej info na c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks
 

brook1234

Użytkownik
Użytkownik
też myślę że do paru dni będzie :)
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
Niestety ale jest to Fake.
LT+v2.0 jest w testach ale premiery jeszcze nie miało.
Poczytaj!
||
||
V
c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks
 

Timon123

Użytkownik
Użytkownik
lt + 2.0 wyjdzie za pare dni
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Właściwie moze wyjść w każdej chwili. Czekamy jedynie na teamjungle i nowego abgxa
 

Dante41k

Użytkownik
Użytkownik
Fake, nie doszukiwałbym się informacji o takich rzeczach jak LT z innego źródła niż strona c4eva. W internecie każdy może sobie napisać bzdury byle by coś napisać.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom