iXtreme LT Oficjalne Wydanie!

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
iXtreme LT 1.0 OFICIALNY


LiteOn_iXtreme_LT.rar

Link od C4E!!!
 

djseban

Użytkownik
Użytkownik
Flashnąłem mojego Lite-On'a 83850c v1 tym FW i wziąłem się za testowanie.

1. Kopia mojego AC II działa bez problemu
2. Po podłączeniu do XboxLive nie zostałem zbanowany
3. Gdy flas***emy napęd przy testowaniu poszczególnych banków flash'a, wyskakuje błąd, mówiący nam, że program nie może zweryfikować flash'a - wszystko OK, to tylko mała pierdoła.

Ogólnie jestem zadowolony, oficjalną wersję na pewno wgram, chociaż i tak pozostanę przy oryginałach.

Pozdrawiam
 

franek1988

Świeżak
Świeżak
Witam! Niedawno zakupiłem Xboxa i mam aktualnie iXtreme 1.61, konsola nie ma bana dlatego bardzo chciałbym pograc w sieci.. mam nadzieje że wersja LT mi to umożliwi ( oczywiście nie dostając bana).. Pozdrawiam!
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Przez pewien czas Ci to umożliwi. Do czasu kolejnej fali banów
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
To lepiej zakładajcie ,ze bany dostaniecie w listopadzie 2k10 , potem nowa konsola + LT 1.1
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
Czyli jednak ten LT to już serio LT a nie przeróbka jakiś forumowych kolegów z 1.61 ? :)
Fala się skończyła więc pewnie i tak na 1.6 czy 1.6.1 bana by nie było.
Teraz pewnie tylko flagują konsole. Do kolejnej fali.
Więc można śmigać na LT na Livie..z 2 mieszki i jeśli bana nie będzie dzwonić na infolinie pytając wprost o bana, bo krążą takie plotki i co to jest ( głupa udać ) lub zgłosić głupią usterkę. Wtedy powiedzą czy jest flaga czy nie..
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
LT testowany byl w czasie fali - wtedy nie dostal wiec i teraz, przynajmniej narazie, powinno byc ok.
 

czullo

Banned
wtedy ms nie mial dostepu do LT, teraz bedzie mial :)
 

Davvido

Banned
Dokładnie - publiczne udostępnianie nieoficjalnej wersji to nie był dobry pomysł wg mnie.
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
M$ wlasnie testuje nowe wydanie LT ;)
Nie ma i nie bedzie 100% ochrony przed banem na live tylko oryginalny FW ktory kazdemu polecam.
 

prescott

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie się ukazało info o oficjalnej wersji LT i JF na Twitterze
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Tak,własnie ukazał się oficialny

Mod niech zmieni temat i wkleji ten link!!

LiteOn_iXtreme_LT.rar
 

blk26

Użytkownik
Użytkownik
LT LiteOn oficjalnie wydane

Mam zaszczyt poinformowac o nowym Custom FW do x360(narazie tylko napedy LiteOn)

oficjalny release od TJ

Kod:
http://www.mediafire.com/?mwimwnywwcd
na chwile obecną niewykrywalny-pewnie do listopada :)
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Tak potwierdzam informacja jest na TEAM JUNGLE Twitterze. Nie pozostaje nam nic innego jak flashować i grać.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ja tylko dodam ze oficjalne LT rozni sie od nieoficjalnego w ponad 100 miejscach! Sprawdzone winhexem. Wiec Ci co wgrali nieoficjalne i grali na live mogli sie niezle wkopac.
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A jest jakaś informacja kiedy pojawi się dla BENQ ?
Można by wyedytować temat że dotyczy tylko Liteon na razie.
Ja sam mam bana ale zamierzam wgrać dla możliwości włączania gier z Xbox1 z DVD5 ,bo wcześniej ktoś wspomniał że powinny działać.
 
P

pietrasz

Guest
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
czytanie ze zrozumieniem - w temacie do ktorego dalem link pisze (obie formy poprawne :p) ze juz zostala wyslana wiadomosc do moderacji o zmiane nazwy. Wiec nie ma sensu powielac tematow.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nazwa tematu została już zmieniona niestety nadal wyświetlana jest stara wersja wpisu, dlatego też proszę o pisanie w tym wątku a tamten zamykam
 

Do góry Bottom