ixtreme LT platny

KKRISpl

Użytkownik
Użytkownik
i stało sie:( w dziale news takie oto ogłoszenie z magicznymi 110$
Ixtreme LT Lite touch - no more bans on xbox live!
 

Batonax

Użytkownik
Użytkownik
normalnie czułem to :(:(:(
 

Wendka

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ciekawe kto im to kupi za 110$. Poza tym na pewno ktoś to scrackuje.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
I wy naprawdę ufacie tej stronie? Przecież ona nie ma nic wspólnego ze sceną. Ot jakiś fan założył sobie taką domenę... Prędzej już na twitterze zobaczycie prawdziwe info , albo na xbox-scene.com , a najprędzej to na ich kanale IRC
 

Peletomania

Użytkownik
Użytkownik
W koncu i tak go jakos dostaniemy za darmo.Trzeba troche poczekac.
 

kobzuch

Użytkownik
Użytkownik
110 USD? Za coś, co za pół roku nie będzie już działać (może nawet krócej)? Hehe, jakieś to trochę podejrzane. Mowa była o dotacjach (donate), a tu okrągła sumka. Fake, tak mi się zdaje...
 

KKRISpl

Użytkownik
Użytkownik
cóż jesli tak to ma wyglądać to ja się przerzuce na gierki z allegro bo raczej nikt mi nie da gwarancji na LT za którego zapłace
 
S

sebool12

Guest
Szczerze, to nie chcę mi się wierzyć, że chcę za każdą przeróbkę 110$ ... Na 90% jestem pewien że to fake (w 100% w życiu nie można być niczego pewnym :p)
Gdyby to było prawdziwe info, na Twitterze na pewno by się pojawiło jakieś info o tym.
 

ciajus

Użytkownik
Użytkownik
Na xbox scene byla juz kiedys mowa o tej stronce ze to ktos sie podszywa i tak naprawde ma ona malo wspolnego z rzeczywistością. Zresztą mówione jest na scenie, ze dotację są mile widziane jednak iXtreme zawsze był, jest i będzie darmowy. Ktoś ewidentnie chce zarobić na ich pracy, znając życie kilka osób się na to nabierze. Najlepiej to obserwujcie TeamJungle na twitter. Tam zawsze są aktualne info z pierwszej ręki. TeamJungle on Twitter
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
1 dolar amerykański = 2,79999888 złotego polskiego

To daje 110$ x 2,79999888zł = 307,9998768zł ~ 308zł

Ja tej stronce nie wierze na 100%.
Proponuję sprawdzać Twittera (Team Jungle (TeamJungle) on Twitter) tam macie informacje w 100% pewne.

Na marginesie - 308zł to spora sumka pieniędzy.
Przelicznik dla piratów :p : 1 Verbatim=5zł 308zł:5zł=61[V] .
Jestem ciekawy który pirat to kupi.
 

scofield997

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Płatne będzie ale napewno nie tyle...Symbolicznie zapewne 1-10 $ nie ma co wierzyc tym informacjom w/w ... :p
 
S

sebool12

Guest
Symbolicznie zapewne 1-10 $ nie ma co wierzyc tym informacjom w/w ... :p
Gdyby za każdą przeróbkę by tyle sobie liczył to i tak by miał z tego kupę kasy :D i w sumie dobrze bo narobi się tyle nad tym i właściwie poza satysfakcją nic z tego nie ma, a tak to może ixtreme by szybciej się rozwijał :p
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Też raczej nie wierze w to i w ta cene. za $190 można kupić nową konsolę, a przeróbka $110? Żałosne. Ale ktoś znalazł niezły sposób dochodu :D
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Może po prostu za 110$ można kupić od nich tego iXtreme i samemu przerabiać? Wtedy ludziom co się tym fachowo zajmują by się opłacało i po kilku przeróbkach wychodzili by na +++ :)
Ale i tak max pare miesięcy i znów to nie będzie działać :) Dla mnie to i tak dobrze, bo może zmniejszy się piractwo na live :)
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Brednie!! Przecież 9/10 piratów tego nie kupi. A po za tym myślę ,że to fake. I będą normalne dotacje na rozwój via sms albo paypal.
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
A po co komu LT ??
I tak M$ zrobi kolejna akcje i poleca bany ;)
 

malpa534

Użytkownik
Użytkownik
ale tak dla pewnosci bo nie skumalem jak im zaplace to juz nie bede sie obawiac o bana na live?? .
 

scofield997

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Płatne będzie napewno :D
 

emil 92

Użytkownik
Użytkownik
Niech będzie płatne... Nauczą się płacić za piracenie, to się może nawrócą na oryginały.. łachmany..
 

kobzuch

Użytkownik
Użytkownik
@Emil: Obrażasz ludzi na tym forum. Nazwanie kogoś "łachmanem", jest moim zdaniem niestosowne i prostackie. Zresztą, szkoda gadać...
 

Do góry Bottom