iXtreme LT+ v1.1 - Lite on i BenQ

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam male pytanko.Mianowicie przerobilem jakis czas temu swoj naped Lite-on ixtreme LT+ v.1.0 . Czy zeby zrobic upgarde do 1.1 znowu musze isc do kolesia i mu placic czy moge to zrobic sam w domu ? jezeli moge to co mi bedzie do tego potrzebne ? Dodam ze bardzo mi zalezy na grze Black ktora jest z xbox'a jedynki
Pozdrawiam
Jeżeli masz klucz a to podstawa odpowiedni sprzęt i poradnik z tego forum to zrobisz to sam.
 

hashpl

Banned
Mowiac odpowiedni sprzet masz na mysli te specjalne "płytki" (xecutor czy tam probe) czy wystarczy zwykly kabel SATA jezeli mam juz klucz napedu ?
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Sata ci wystarczy. Powodzenia.
 

Krystian69

Użytkownik
Użytkownik
moze mi ktoś wskazać droge gdzie znajduje sie ten ix lt +1.1 pod samsunga ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
pod samsung jest tylko zwykłe lt..........innego nie potrzeba
 

GoZu_PlAyEr

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki za info
 

areka

Świeżak
Świeżak
Jeżeli masz już wyciągnięty klucz z napędu i masz to zapisane gdzieś. to możesz sam wgrać :)
Podpiąć napęd do komputera kablem sata a zasilanie z konsoli i zobaczyć czy ci wykryje napęd.
Oczywiście musisz skorzystać z tutki:) poradnika - na pewno znajdziesz:)

- najlepiej przygotować LT+ v.1.1 z z twoim kluczem przy pomocy JungleFlasher i wgrać programem dosflash (z pena)

potem

- jeżeli masz starego dash 2.0.9199.0

Zainstaluj Kinect Adventures Update

Zainstaluj Kinect Animals Update

Zainstaluj update 20124160_BETA

i to wszystko:)
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
A tak wogóle to kiedy wyjdzie następny LT wiadomo coś o tym ??
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A tak wogóle to kiedy wyjdzie następny LT wiadomo coś o tym ??
A po co Ci następne LT ? Zastanów się, przecież nawet LT 1.1 jak i LT+ jest niewykrywalne!!!11
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
A po co Ci następne LT ? Walnij się w głowę przecież nawet LT 1.1 jak i LT+ jest niewykrywalne!!!11
Niektórzy to naprawde nie powinni udzielać się na tym forum a jeśli już to za taką odpowiedź powinien być warn i to odrazu.

A to że jest nie wykrywalny to wiem bo używam. Intersuje mnie to czy kolejny firmawere wyjdzie dopiero wtedy gdy MS zbanuje 80% użytkowników LT+ czy może wcześniej.
 

Rafal86PL

Użytkownik
Użytkownik
A po co Ci następne LT ? Zastanów się, przecież nawet LT 1.1 jak i LT+ jest niewykrywalne!!!11
Teoretycznie niewykrywalne. Praktycznie pewnie bany sie pojawia predzej czy pozniej.
 

matoU

Użytkownik
Użytkownik
HaJ.
Chciałbym sobie wgrać LT+ 1.1, lecz nie posiadam klucza napędu (aktualnie mam wgrany 1.6).
Czy mogę go odzyskać jakimś programem ?
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
HaJ.
Chciałbym sobie wgrać LT+ 1.1, lecz nie posiadam klucza napędu (aktualnie mam wgrany 1.6).
Czy mogę go odzyskać jakimś programem ?
Z tego co mi wiadomo to można to zrobić programem JungleFlasher 0.1.79, a co do tego jak to się robi to nie wiem.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
HaJ.
Chciałbym sobie wgrać LT+ 1.1, lecz nie posiadam klucza napędu (aktualnie mam wgrany 1.6).
Czy mogę go odzyskać jakimś programem ?
Trick z tacką i jedziesz ;)
 

mateusz_003

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli posiadasz jeszcze 1.6 to możesz odczytać klucz programem JungleFlasher. Tutorial jest wrzucony na forum. Najlepiej skopiuj sobie gdzieś ten klucz, bo później gdy wgrasz np LT+ nie odczytasz go tak łatwo.
 

arturwiecki

Użytkownik
Użytkownik
Zapytam dla pewności czyli pod napęd samsung wystarczy zwykłe lt i jeszcze jedno wie kto jak zrobić samemu kabelek sata
 

33-300

Banned
Użytkownik
tak wystarczy kupić dwie marchewki dwa ziemniaki i włala :)
 

DzaceQ

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli posiadasz jeszcze 1.6 to możesz odczytać klucz programem JungleFlasher. Tutorial jest wrzucony na forum. Najlepiej skopiuj sobie gdzieś ten klucz, bo później gdy wgrasz np LT+ nie odczytasz go tak łatwo.
Odczyta np u mnie :D
 

dominik764

Świeżak
Świeżak
Proszę o pomoc, nigdy tego nie robiłem. Mam xboxa z iXtreme 1,6 ale sporo gier mi już nie działą.

W jaki sposób mam wgrać tego nowszego ixtrema LT 1.1

Proszę o wytłumaczenie zrozumiałe i wyrozumiałośc :_)
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Jest poradnik na tym forum, ja tak samo byłem zielony nie wiedziałem o co chodzi. Ale po przeczytaniu poradnika wszystko się udało więc życzę powodzenia.
Poradnik http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html
Na pierwszy rzut oka wygląda to bardzo skomplikowanie ale przy dłuższym zaznajomieniem się z tym poradnikiem wcale to nie jest takie trudne.

Musisz wiedziec jaki masz naped bo ten poradnik uzywałem do flashowania Liteona v1
 

Do góry Bottom