iXtreme LT+ v2.0 Firmware w akcji...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Al Capone

Użytkownik
Użytkownik
Xtreme LT + v2.0 Firmware Uruchamianie Gears of War 3 i Space Marine


Po c4eva ogłosił, że XGD3 został pokonany i było rozliczane po obu jego 0800 i LT + firmware , wideo został oddelegowany wykazując zarówno Gears of War 3 i Space Marine na iXtreme LT + v2.0. Przyjrzyjmy się jak to działa:

Jak widać, wszystko, co c4eva wspomnieć, że znajdą się w firmware pojawi. Dotyczy to również montażu ISO XGD3 na standardowym DVD dual layer i możliwość instalowania gier na dysku twardym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
to wiadomo juz kiedy beda przerabiac(aukcje na allegro??), mam ochote pograc w DRIVER SAN FRANCISCO i NBA 2K12:D
 

darekmarta1975

Użytkownik
Użytkownik
Jak coś wrzucasz to przetłumacz a nie translatorem i to jeszcze tak kiepsko.
Jak bedzie wiadomo kiedy bedzie LT 2.0 napewno sie dowiesz.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
ręce opadają....codzień 5 takich tematów.....przecież to jest info z zeszłego tygodnia...
 

bombel415

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
juz jest lt 2.0
 

doctorwho22

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam do przerobki liteona v7 phat potrzebny jest ten plik

LTPlus-025-v2.0
 

szmelc

Użytkownik
Użytkownik
Jak coś wrzucasz to przetłumacz a nie translatorem ito jeszcze tak kiepsko.
Jak bedzie wiadomo kiedy bedzie LT 2.0 napewno sie dowiesz.
juz jest LT 2.0
 

Egooo

Użytkownik
Użytkownik
Witam panowie co polecacie Xecuter usb pro czy Maximus LIzzard ? nie chodzi o kasę tylko łatwość i przyszłość proszę o pomoc
 

kasper17

Użytkownik
Użytkownik
zapraszam z Łódzkiego wszystich na LT 2.0 gg 24469484 :)
 

HiCZoK

Użytkownik
Użytkownik
Da się normalnie przerobic? Tak jak w tutorialu 1.91?
czy zasilanie z konsoli nie działa?
Słyszałmem, że napęd nie wchodzi w vendor mode, bo jak się odłączy i podłączy zasilanie, to konsola już nie zasila napędu
 

szukaj1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
przerabiasz normalnie ak jakpoprzednio
 

pflamepl1

Świeżak
Świeżak
Panowie i Panie :)
co oznacza opis
This firmware is =NOT FOR USE IN A CONSOLE= and is provided
with the intended use of being in a dedicated "ripping" drive.

This means:
a. Does not need your DVD key,
b. Does not need spoofing as another drive,
c. Does not need to use the tray half open and
d. Does not need to use the activate.iso to use this firmware on the pc.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
To cie nie interesuje. Służy do ripowania płyt na obraz iso
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
koledzy proszę was o pomoc. Przerówbkę ix robiłem raz w życiu, dokładnie rok temu i teraz nie chce nic spie***.

Napęd to Liteon 748 z wgranym LT+. Dash 12xxx (nie pamiętam dokładnie ale to ta której wymagał AssassinCreed: Brotherhood) czyli rev napędu nadal jest 74850C. DVDkey @ A030 mam zgrany do pliku dummy.bin

Teraz jak mam przystąpić do flasha. Gdy w JF wskazuję plik LTPlus-025-v2.0.bin (jedyny plik dla liteona z ix2.0) to rev ustawia się na 02510C. Pytanie czy to olać, wgrać nowy firmware i dopiero zrobić aktualizacje do dash 13599, czy może najpierw wgrać oryginalny soft, zrobić upgrade do 13599 a pozniej dopiero wgrac LT+2.0. Czy może najpierw wgrać 13146 by napęd został zmieniony do wersji 02510C i dopiero wtedy LT+2.0 a następnie dash 13599. Jest tyle możliwości, że nie mam pojęcia która będzie pewna i bezpieczna.

Tak wygląda JF w momencie gdy zwątpiłem: http://cut.by/sLt30

śliczne dzięki za podpowiedź.
 

kolbe11

Użytkownik
Użytkownik
Kurcze, też nie wiem co z tym OFW i dashboardem ...
 

FNW

Użytkownik
Użytkownik
Witam panowie co polecacie Xecuter usb pro czy Maximus LIzzard ? nie chodzi o kasę tylko łatwość i przyszłość proszę o pomoc
Zależy do czego - jak masz zamiar robić więcej niż tylko swoją to kupuj Lizarda - 100 zł droższy ale kompletny - nic nie musisz dokupywać. x360usb jest szybszy (ale kilka sekund nie zbawi) i tańszy ale wszystkiego na nim nie zrobisz bez dorabiania albo dokupywania.
 

daro408

Użytkownik
Użytkownik
DO czego jest 0800_BenQ and phat Lite-on v3-czy trzeba go wgrywać
 

zbyszek1304

Świeżak
Świeżak
przerobie komuś w k-ce jak chce na lt 2.0 gg 8509527
 

Triszu

Użytkownik
Użytkownik
Hmm czy tylko mi nie chcą się zainstalować gry z xgd3 na dysku ?
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Zależy do czego - jak masz zamiar robić więcej niż tylko swoją to kupuj Lizarda - 100 zł droższy ale kompletny - nic nie musisz dokupywać. x360usb jest szybszy (ale kilka sekund nie zbawi) i tańszy ale wszystkiego na nim nie zrobisz bez dorabiania albo dokupywania.
Dokładnie . Mam Lizarda i sobie chwalę, jeszcze ani razu nie było zadnego problemu. Szybko łatwo i przyjemnie.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom