Poradnik iXtremeBurnerMAX - Flash LiteON iHAS rev. B pod każdy nośnik DVD-DL.

bld

XBOX MANIAK
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ustawienia które dałem wyżej hulają jak trzeba. Nic się nie zmarnowało , 100 % wyspawane.

bads

Świeżak
Świeżak
witam moglby ktos wrzucic oryginalne pliki ihas 124b ? bo wszedzie linki powygasaly a mam problem z migajaca dioda

westg

Użytkownik
Użytkownik

albin37

Świeżak
Świeżak
Mam takie pytanie czy jak mam flashowany napęd to jak go przeniosę do nowego kompa to muszę tą czynność powtórzyć?

bld

XBOX MANIAK
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam takie pytanie czy jak mam flashowany napęd to jak go przeniosę do nowego kompa to muszę tą czynność powtórzyć?
Nie musisz

fidodido

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Koledzy wpadł mi do rąk Ihas 124b czy ktoś mógłby np. przez gg żeby nie zaśmiecać forum przeprowadzić przez proces przygotowania nagrywarki do wgrania odpowiedniego softu

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Ale przeciez wszystko masz w pierwszych postach...

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

fidodido

Użytkownik
Użytkownik
No tak ale jak ktoś online pomaga na live to zawsze na bieżąco można coś się jeszcze dopytać jakby coś poszło nie ta.

fidodido

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywarka ma wgrany soft na wszystkie i wypalona został gra forza horizont 2 na verbatimie i jak na razie gra chodzi weryfikacja przeszła bez problemu jakoś trochę chyba słaba bo 85%

prestidigitator

Świeżak
Świeżak
Witam. Przy nagrywaniu gier xgd3 ihasem 524b zrobinym pod riteki s04 wywala mi taki oto błąd "
W 14:55:18 Set L0 Data Zone Capacity Failed! - Reason: Invalid Field in Parameter List'' gdy w imgburn mam włączone OPC to gry nie odpalają się na xboxie ale jak wyłącze tą opcję to gry smigają bez problemu, nawet nagrywają się na dysku w 100%. Czy moge bez problemu grać na multi?

Seeward1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam ja mam problem odnośnie taki bo powinno być issm 0001-001 a ja mam 000-001 i co tu wybrać ?

Tu macie link bo coś zdjęcia nie wyświetla nwm czemu.

Hej. Odkopuje temat.

Moge prosić o uaktualnienie plików pod Omegi Platinum i Esperanza ??

Dość już płyt wywaliłem :(

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Do góry Bottom