jailbreak przerobka slima

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

krzysiek!

Banned
na tym filmiki jest opisane jak przerobic
http://www.youtube.com/watch?v=nGsico7lSDE

PS: jak pobrac z fastyshare? bo nie moge nic pobrac

KNAR

Użytkownik
Użytkownik
Przecież to fake. Link na jakiś egzotyczny hosting aby przyciągnąć frajerów i nabić kasę z klikania.

=ESTE=

Użytkownik
Użytkownik
To prawda? Sprawdzał ktoś czy to działa? Na slimie też?

edit: Zreztą, dlaczego jestem naiwny. nawet nie da się zciągnąć. To przecież na bank Fake. Ehh.

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
fake na 98% to by było zbyt łatwe i piękne

krzysiek!

Banned
a czytal ktos komentarze?
jak przeczytacie komentarze to wtedy mozecie pisac fake

KNAR

Użytkownik
Użytkownik
Ale co mają do tego komentarze? Opisze ci jak to działa.

To wszystko jest podlinkowane pod cashfile.org - prosty sposób na binzes. Tworzysz stronę z chwytliwą nazwą, puszczasz na youtube filmik 'jailbreak slima wowowowo!!!!, download now' i kasa ze ściągnięć leeeeci :)
Komentarze moderujesz, w międzyczasie tworzysz 30kont na youtube i piszesz 'SUPER' 'THANK YOU' 'IT WORKS' ' U ARE MAJ HIROŁ' itp. itd.

Pliki hostuje cashfile, ty tylko wstrzykujesz na stronę ich .js z badziewnymi ankietami/ofertami z którym chcący ściągnąć plik musi skorzystać/podać dane/mail.

Forum CashFile.org - Forum.Lockerz.com.pl - Społeczność ludzi zarabiających przez internet.
'

krzysiek!

Banned
dobra nieaktualne pliczek bede mial za 2h i sprawdze czy dziala czy nie

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fake, nie ma co liczyc na takie super przerobki dopoki scena tego nie potwierdzi.

krzysiek!

Banned
A na JailBreak Software Downloads tez by fake dawali?

KrystekAG

Świeżak
Świeżak
kliknij download i jest przekierowanie na paypal a potem wyswietla ze aktualnie nie mozna otrzymac pieniedzy.

adi61

Użytkownik
Użytkownik
nie ma jeszcze przerobki na slima ... a takie metody na podejrzanych hostingach to zeby naciagac na sciaganie za co oni maja kase.

krzysiek!

Banned
no juz mam pena z tym "jailbreakiem"
sprawdze i odezwe sie za ok 30min

drfdr

Użytkownik
Użytkownik
w ogole to to chyba jakis polak jest - ATexasPL
i dziwi mnie to, ze wszyscy w komentarzach pisza thank, dude it works, omg.. bo to dziwne zeby robil ok. 60 kont tylko po to zeby napisac ze to dziala i odpowiadac sobie samemu na pytania... ;|

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
w ogole to to chyba jakis polak jest - ATexasPL
i dziwi mnie to, ze wszyscy w komentarzach pisza thank, dude it works, omg.. bo to dziwne zeby robil ok. 60 kont tylko po to zeby napisac ze to dziala i odpowiadac sobie samemu na pytania... ;|
koles po prostu nie dopuszcza komentarzy w ktorych ludzie pisza ze to nie dziala. po dodaniu komentarza pokazuje sie informacja: "Komentarz oczekujący na zaakceptowanie!" a ludzie dziekuja zanim to sprawdza bo mysla ze to na prawde dziala...

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe na jakiej zasadzie to miało by działać.

krzysiek!

Banned
a ja mam inny problem chce przekopiowac ten jailbreak na kompa a tu mi nie widzi pena z jailem.

A co do tego jailbreaka na xbox 360 to cud miod i orzeszki gram w forze3 bez plyty oczywiscie to oryginal.

PS:piraty przetestuje jutro

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
to wrzuć jak masz te pliki na jakiś serwer żebyśmy mogli spradzić.......zobaczymy co to za rewolucja.....

Gripix

Użytkownik
Użytkownik
i co dziala to? testuje ktos?

drfdr

Użytkownik
Użytkownik
nie dziala.. jak by tak bylo to juz bysmy od 22 grudnia o tym wiedzieli :p

krzysiek!

Banned
to wrzuć jak masz te pliki na jakiś serwer żebyśmy mogli spradzić.......zobaczymy co to za rewolucja.....
FastyShare.com - JailBraker2011v45.rar prosze bardzo
wydalem na to 20zl + 10zl na kolege ktory mi to wszystko ladnie nagral na pena.
ATexasowi nalezy sie nagroda za tego exploita czy co to tam jest

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom