JAILBREAK PS3 pytania ?

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Mam parę pytań dotyczących JAILBREAK PS3. Nie chce zakładać konta na jakimś forum z ps3, ponieważ mam tylko pare pytań.

1. Czy po instalacji, kupienia jailbreak można grać na necie ?
2. Jak sprawdzić kupując nową konsole jaki ma soft i czy nadaje się do przeróbki ?
3. Jaką wersje kupić na allegro jailbrek'a, ponieważ ceny są bardzo zróżnicowane ?
4. Czy to ma jakąś przyszłość ? Czy to tylko chwilowe jest na soft 3.41 ?
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. :DD
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
1. Nie da rady. By grać online konieczna jest aktualizacja SONY, a w tych zawarte jest swego rodzaju blokada na JB
4. Jeżeli grać tylko w SinglePlayera to warto. Z czasem będą wypuszczane aktualizacje na to cudeńko które będą pozwalać grać w coraz to nowsze gry. Bo na te na pewno będą nowe zabezpieczenia. Coś jak nasze Ixtreme- 1.4, 1.41, L.T itd

3. Tylko spekuluję, ale te Jailbreaki to według mnie zwykłe pendrive'y z odpowiednik SOFTEM. Wieć brać tylko najtańsze.
Na resztę niech się wypowiedzą inni.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
JB to nie są pendrive !
Są to specjalne płytki a nie żadne tam Pendrive.
Polega to na tym że PS3 wysyła zapytanie Hello, JB wysyła także Hello itp. Normalny Pen odpowiedziałby "mam dane !!!" a JB odpowiada zgodnie z poleceniami.
Robiłem JB przez HTC hero, wszystko działa, chociaż neta nie testowałem.
 

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
mógł byś wysłać mi tutka jak to zrobiłeś szukałem jak zrobić JAILBREAK na androidzie i nie mogłem znaleźć
 

Do góry Bottom