A nie miałeś w pudełku zdrapki na trzy miesiące? Jeżeli miałeś to nie wypróbujesz sobie Golda.
Jeżeli nie miałeś zdrapki to spróbuj jeszcze raz założyć nowe konto, podłącz do Live'a, "podziękuj" za kupowanie Golda i na koniec powinna wyskoczyć informacja o możliwości wypróbowania za darmo, wpisujesz dane rozliczeniowe i dopiero wtedy działa.