Jak aktywowac miesiac za darmo w xbox live ?

wymemlany

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Mam xboxa rok , podpiętego do neta , lecz po założeniu konta nie dostałem live na miesiąc. Teraz chcę to aktywować na innym koncie (robiłem 2 polskie) , jak mam zrobić żeby wziąć tego golda?
 

Jakub1471

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mhm.. zależy czy konsola nowa czy używana, bo w drugim przypadku poprzedni właściciel na 99,9% to już wykorzystał. Jak nowa - możliwe że przez ten rok czasu szansa przepadła.
 

wymemlany

Użytkownik
Użytkownik
Mhm.. zależy czy konsola nowa czy używana, bo w drugim przypadku poprzedni właściciel na 99,9% to już wykorzystał. Jak nowa - możliwe że przez ten rok czasu szansa przepadła.
nowa :d
 

czaaki

Użytkownik
Użytkownik
A nie miałeś w pudełku zdrapki na trzy miesiące? Jeżeli miałeś to nie wypróbujesz sobie Golda.
Jeżeli nie miałeś zdrapki to spróbuj jeszcze raz założyć nowe konto, podłącz do Live'a, "podziękuj" za kupowanie Golda i na koniec powinna wyskoczyć informacja o możliwości wypróbowania za darmo, wpisujesz dane rozliczeniowe i dopiero wtedy działa.
 

Do góry Bottom