Jak dalej kupować gry z zagranicznych regionów przez aplikację xbox na smartfonie???

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, zawszę kupowałem gry używając vpn-a na smarfonie w aplikacji xbox. Po prostu kupowałem je przez tą aplikację i zmieniałem regionizację z powrotem na PL. Obecnie zauważyłem, że nie mogę kupować gier z aplikacji xbox, jedynie je instalować zdalnie na konsoli, po czym i tak je muszę kupić z regionu Polska. Ktoś wie jak obecnie można obejść to i kupować dalej z regionów Brazilia przez tą aplikację lub innaczej ?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Normalnie przez WWW albo konsole się region zmienia tak jak w tej aplikacji... wsio. Sklep do aplikacji moblinej na razie nie wróci.
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Normalnie przez WWW albo konsole się region zmienia tak jak w tej aplikacji... wsio. Sklep do aplikacji moblinej na razie nie wróci.
Znaczy próbowałem wejść na region Brazylia przez www ale przez smarfon i sieć komórkową z włączonym VPN. Dodałem karte visa i Brazylijski adres przy kupinie i nie można kupić. pisze ,,W tej chwili nie ma możliwości zakupu zamówienia. zamknij ponownie '' z tłumaczenia z Portugalskiego. ,,szczegóły błędu. Zmień region sklepu. Region, w którym została wydana opcja płatności, i region sklepu nie pasują do siebie''. Czyli jak mam kupić z regionu Brazylii, bo dalej nie czaje bazy co źle robie? No chyba że z Brazyli już się nie da z polskiej karty visa kupić.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Dodałem karte visa i Barzylijski adres przy kupinie i nie można kupić. pisze
Karta płatnicza musi być wydana przez brazylijski bank żeby przeszło... Widzę że dawno nie kupowałeś nic na store... Zdrapkami kupuj jak karty brazylijskiej nie masz.
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Karta płatnicza musi być wydana przez brazylijski bank żeby przeszło... Widzę że dawno nie kupowałeś nic na store... Zdrapkami kupuj jak karty brazylijskiej nie masz.
Acha to lipa, no dawno nie kupowałem, chciałem synowi grę kupić z Brazylisjkiego regionu, bo u nas dużo drożej. Czyli nie ma opcji, żeby kupić kartą muszę zdrapki tak? Pewnie temu sklep wyłączyli w aplikacji, bo tam normalnie kartą płaciłem visa nawet z innych regionów. Gdzie te zdrapki najtaniej kupie na region brazylia?? Z tego co czytam to Brazylia też już chyba zablokowała zdrapki czy się mylę?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
szukaj mtcgame albo eneba
 

Do góry Bottom