Jak grać na Xbox One w gry z Xbox 360

gajdzik

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak to w końcu jest z tą Wsteczną Kompatybilnością, ponoć wszystkie gry z GwG, które wychodzą miały działać na Xbox One,
a dzisiaj zauważyłem, że kilku gier brakuje, np. nie ma Mafii 2, jest to spowodowane ustawieniami regionu, czy po prostu jeszcze nie wszystko z Golda trafiło na listę albo to przez producenta gier?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak to w końcu jest z tą Wsteczną Kompatybilnością, ponoć wszystkie gry z GwG, które wychodzą miały działać na Xbox One,
a dzisiaj zauważyłem, że kilku gier brakuje, np. nie ma Mafii 2, jest to spowodowane ustawieniami regionu, czy po prostu jeszcze nie wszystko z Golda trafiło na listę albo to przez producenta gier?
Tak gry, które wychodzą od jakiejś tam daty w gwg (kiedy pierwszy raz ogłosili, że gry z gwg działają w wk), a nie wszystkie poprzednie. Mafii II nie ma na liście wk.
 

brt0555

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanko odnośnie tej wstecznej kompatybilności. Jest parę gierek, które wyszły i na xbox 360 i na xbox one, np. rayman legends, lego star wars complete saga. Jeśli na liście kompatybilności nie ma raymana legends (jest origin) to jeśli kupię grę na xbox 360 to będzie działać? Jeśli tak to duże są różnice w stosunku do wersji na xbox one?

Pozdrawiam!
 

bieniek323ci

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej, ma problem z pobraniem gierki która aktualnie jest dostępna na GwG czyli Monkey Island. Gdy wychodzę w tą grę mogę wybrać "Zobacz cenę" wyskakuje okno z "Funkcją wstecznej zgodności na konsoli Xbox One" wybieram kontynuuj, przechodzi na następną stronę z inf. "This purchase channel requires a billing account. Please add a valid payment instrument. You will not be charged for a free item" i mogę dać tylko Cancel.
Zaznaczam że mam skonfigurowane konto PayPal.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz to konto na region na którym chcesz dodać grę ? Do konta dodana karta kredytowa i zweryfikowana ? (puste konto PP nie przejdzie. )
 

bieniek323ci

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Masz to konto na region na którym chcesz dodać grę ? Do konta dodana karta kredytowa i zweryfikowana ? (puste konto PP nie przejdzie. )
Karta dodana i zweryfikowana, ale konto PP jest psute, to przez to może tak być??
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Raczej nie bo ja tez nie mam nic na PP a kupuję.
 

Rtruth

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Bede kupowal na dniach xbox oneS. I mam pytanie czy na regionie Polskim sa takie same gry jak np na regionie uk? I czy jak wybiore region uk to gry z Polskimi napisami beda po Polsku?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

QuaczoR

Świeżak
Świeżak
Witam

Mam następujące pytanie dotyczące wstecznej kompatybilności. Czy jeśli uruchomię na X1 grę z X360, która została wydana na obie platformy to czy będzie ona, po ściągnięciu aktualizacji, w wersji identycznej jak na X1 czy w wersji X360 z możliwością grania na One?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.
 

rafu_007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam

Mam następujące pytanie dotyczące wstecznej kompatybilności. Czy jeśli uruchomię na X1 grę z X360, która została wydana na obie platformy to czy będzie ona, po ściągnięciu aktualizacji, w wersji identycznej jak na X1 czy w wersji X360 z możliwością grania na One?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.
Nie wlaczysz na Xbox One gry w wersji wydanej na xbox 360. W takim wypadku nie ma kompatybilnosci wstecznej.
 

QuaczoR

Świeżak
Świeżak
To w jakim przypadku jest i na czym w taki razie polega ta wsteczna kompatybilność?
 

rafu_007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Sprawdz tutaj sobie w ktory gry mozesz grac w ramach kompatybilnosci wstecznej
http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility/available-games
 

Cybuch3

Świeżak
Świeżak
Może pisze w złym dziale, sorki ale mam problem z wsteczną kompatybilnością, gdy wkładam płytę z x360 do xone fat konsola "nie czyta płyty, nawet czasem nie chce jej wypluć spowrotem.. Dodam że normalne tytuły działają normalnie z płytki bez problemu, miał ktoś podobny problem? PS dodam że do niedawna normalnie mi to działało. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom