jak grac w gry online

KOPAN18

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie czy zeby grac w gry online przez xbox live to gra sie z tej plyty z grą czy trzeba jakąs dokupic inna?wezmy np gta 4 i TD unlimited??bo mam i nie wiem jak grac online w gta 4 w deadmatch a mam golda jeszcze 2 miechy z góry dzieki za odpowiedzi.POZDRAWIAM(wczesniej nigdy sie nie bawilem w gry online)

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jak grac w gry online

Normalnie, wkladasz plyte z gra i wchodzisz w grze do trubu multiplayer. W GTA IV bierzesz komóre i tam jest opcja multi.

KOPAN18

Użytkownik
Użytkownik

a to w komórce jest a ja nie moglem znalesc pff dzieki bardzo czyli nie trzeba dokupowac zadnej innej plyty bo widzialem np tez takie dodatkowe takie cienkie pudelka na xboxa 360 i sa tańsze ale one pewnie są po to zeby miec te microsoft points np?

cux

Użytkownik
Użytkownik

No niczego nie trzeba, zadnej dodatkowej plyty. W kazdej grze, ktora ma multi, wchodzisz na serwy bezposrednio z gry. A co do "cienkich pudelek" o ktorych piszesz, nie wiem o co Ci dokladnie chodzi. Korzystanie z XBOX Live jest darmowe, natomiast, zeby grac online, musisz wykupic subskrypcje. Jesli masz nowa konsole to mozesz grac 3 mc za free praktycznie. MS Points to punkty, za ktore mozna cos kupic na Market place-jakies teledyski,filmy, gry,dodatki do gier i inne pierdółki. Chyba o to Ci chodzilo. ;)

chudyosw

Banned
Użytkownik
A co ja mam zrobić żeby grać online w PESA 09 ??

marwol

Użytkownik
Użytkownik
weź konsole, wyrzuć ją przez okno (koniecznie z płytą w środku), przynieś, podłącz do TV i włącz i tada grasz online w pesa!!

no comment...

chudyosw

Banned
Użytkownik
Dobra już znalazłem ... a ty byś powiedział a nie najeżdżał na kogoś który od dzisiaj ma neta w x'sie !!!

Do góry Bottom