Jak i czy można wgrać język polski do gry xbox 360?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Argos1420

Banned
Użytkownik
Witam, tak jak w temacie, czy można jakoś wgrać Polski język do gry z xboksa 360, jak tak to w jaki sposób?

P.S
Jeszcze jedno pytanie czy wie może ktoś czy wstawka gry Battlefield 3 COMPLEX zawiera polski język?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jaką masz przeróbkę?
RGH to można a jak masz LT to nie.
 

Argos1420

Banned
Użytkownik
Jaką masz przeróbkę?
RGH to można a jak masz LT to nie.
LT mam.;/ a wiesz może czy ta wstawka Battlefielda 3 ma polski język?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Battlefield 3 RF XBOX360-XPG
 

Argos1420

Banned
Użytkownik
Battlefield 3 RF XBOX360-XPG
A Battlefield 3 RF XBOX360-COMPLEX ma? Bo zostało mi 2GB do końca pobrania
 

Argos1420

Banned
Użytkownik
Ok, wyszukałem na necie że ta wstawka też ma PL, temat do zamknięcia.:)
 

TigraTeam

Banned
Kosz
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom