Jak myślicie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kazem12

Świeżak
Świeżak
Jak myślicie. jeżeli kupie grę na tą generację konsol w wersji cyfrowej to kiedy wyjdzie Nowa będę musiał znowu ją kupować czy będzie ona do pobrania . Chodzi mi o gry które wyjdą na te konsole i następne
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ponoć ma być wstecznie kompatybilne. Czym Ty się przejmujesz? Rzeczemi które będą za prawie 2 lata... o tej grze to zapomnisz...
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ponoć ma być wstecznie kompatybilne. Czym Ty się przejmujesz? Rzeczemi które będą za prawie 2 lata... o tej grze to zapomnisz...
Jak pyta np. Cyberpunka 2077 to pytanie jak najbardziej na miejscu :)
o GTA Czy Wieśku ludzie nie zapominają :)
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak będzie kompatybilność, a ma być, to tak, jak nie, to nie :) Nie przewidzimy przyszłości :p
 

forest666

Użytkownik
Użytkownik
Pozwolę się podłączyć pod temat, jeżeli wspominacie o kompatybilności.

Mam Xbox'a One S, ale są "kultowe gierki dla mnie ( NFS Underground, Most Wanted, COD 2, ..itd), które są pod X360. Są jakieś listy na necie z podanymi grami i ich kompatybilnościa, ale może powiecie jak to wygląda teraz. Czy może nastapił jakis przełom w ciagu kilku ostatnich miesięcy i mozna giercować bez stresu na XONE w gry z X360, czy nie jest tak pieknie ?
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wręcz przeciwnie jest krach! Aktualnie WK jest odwieszone na kołek i nie ma gwarancji że zostanie wznowione. Gadka szmatka szykują się na nową generacje ale nikt mi nie wmówi że taki moloch jak MS musi przesuwać te kilka osób z WK bo im rąk brakuje.

Dla mnie w WK nadal brakuje kilku sesji jak, NFS, Max Payne, Burnout i pierwszej odsłony Forza Motorsport.

Bardziej prawdopodobne jest to że im się statystyki nie kalkulują a i do WK nie mogą sobie od tak wrzucić tytułu bo muszą kupić ponownie licencje.

Aktualną listę masz na stronie majora nelsona.


Ps.

"W sumie doczekaliśmy się ponad 540 gier z Xboksa 360 w wersji na Xboksa One i niedługo lista ta przestanie się poszerzać. Wszystko dlatego, że Microsoft podjął decyzję o przeniesieniu wszystkich swoich sił na rozwój nowej platformy." https://antyweb.pl/xbox-scarlett-wsteczna-kompatybilnosc-xbox-one/
 
Ostatnia edycja:

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Coś tam ostatnio wrzucili parę tytułów, ale jeszcze sporo brakuje, niby sukcesywnie dorzucają, ale jak będzie, to nie mam potwierdzonego info :)
 

forest666

Użytkownik
Użytkownik
Coś tam ostatnio wrzucili parę tytułów, ale jeszcze sporo brakuje, niby sukcesywnie dorzucają, ale jak będzie, to nie mam potwierdzonego info :)

....co tam napisane w artykule,to wnioskować można że juz koniec tej przygody z wsteczna kompatybilnoscia XONE->X360.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom