Jak nagrac Forza Motorsport 4 , LT2.0 ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

fatal1ty

Użytkownik
Użytkownik
Witam
* Jakim sposobem nagrac Forza Motorsport 4 ? W pliku dolaczonym do obrazu gry pisze "Another XGD3 release, make sure your drive is flashed with LT 2.0+" czyli mam rozumiec ze nagrywam tak jak w poradniku Gry XGD3 - Xbox Backup Creator --> ImgBurn ?
Moja przerobka to LT2.0 a dash 14719 jesli ma to jakieś znaczenie ...
Sorry za takie pytania ale bedzie to moja 1 plyta ktora nagram a konsolkę kupiłem juz przerobioną ...

* Drogie pytanie jak ta gra ma 16GB i angram ja na dwie plyty to musze je instalowac czy moge grac z plyty ?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Musisz nagrać iHAS'em z odpowiednim FW, jak w poradniku. Przy tym Dash'u - bardzo prawdopodobne, że będziesz musiał dograć TU.

DVD 1 nie musi być zainstalowane, ale DVD 2 to dodatkowe auta (jeśli chcesz z nich skorzystać, to będziesz musiał zainstalować).
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
możesz zainstalować i możesz grać z płyty (jak wolisz)
Co do nagrywania to musisz do tej gry mieć nagrywarkę Lite-On Ihas z numerem B.
Ta gra potrzebuje tej nagrywarki ponieważ ma zabezpieczenie CIV
http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
 

fatal1ty

Użytkownik
Użytkownik
Moja nagrywarka to LITE-ON LH-20A1S moze byc ?
Dobra a teraz pytanie jak nagrywac inne gry tez sa takie jaja jak z Forza ?
 

djblok

Banned
Musisz nagrać iHAS'em z odpowiednim FW, jak w poradniku. Przy tym Dash'u - bardzo prawdopodobne, że będziesz musiał dograć TU.

DVD 1 nie musi być zainstalowane, ale DVD 2 to dodatkowe auta (jeśli chcesz z nich skorzystać, to będziesz musiał zainstalować).
jeśli nie miałeś konsoli nigdy ! podpiętej do netu to jest duża szansa że nie będziesz musiał dogrywać TU
 

fatal1ty

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze co to jest TU a odnośnie neta to nie wiem czy poprzedni użytkownicy podpinali czy nie ale znając życie to tak :]
Moze byc ta nagrywarka LITE-ON LH-20A1S ?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po pierwsze co to jest TU a odnośnie neta to nie wiem czy poprzedni użytkownicy podpinali czy nie ale znając życie to tak :]
http://xboxforum.pl/artykuly-206/poradnik-jak-zrobic-zeby-gry-xgd3-dzialaly-po-cichej-aktualce-109975/
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Parę razy było na forum... TU to Title update. (aktualizacja do danej gry)
 

djblok

Banned
TYlko takie liteony
iHAS122-18B
iHAS124B
iHAS224B
iHAS324B
iHAS424B
iHAS524B
iHAS624B
 

fatal1ty

Użytkownik
Użytkownik
troche sie juz pogubilem ...
Dajmy sobie na to ze pobieram sobie jakaś gre XGD3 i musze robic TU (Title update) ?
Czy posluzyc sie tylko i wylacznie tym poradnikiem http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/ ?
Aha i pobierając gre skąd mam wiedzieć czy gra jest pod LT2.0,XGD3 itd. jesli ten ktos tego nie napisal ?
A i odnosnie dasha ma to jakies znaczenie ze mam 14719 ?
 

fatal1ty

Użytkownik
Użytkownik
Pomoze mi ktos ?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom