Jak nagrac gry z live (gry arcade) na x360?

edgorek

Banned
Użytkownik
Witam.
Sciagnalem ta paczke:
http://x360iso.org/index.php?topic=675.0
i mam pytanie,bo nie wiem jak to nagrac.
Po rozpakowaniu tych paczeka otrzymalem jeden folder o nazwie:
Content
W nim mam foldero nazwie:
0000000000000000
a w nim:
foldery:
584107D1
584107D2
itp.
Jak mam to nagrac?
jako dane z plyty dvd? czy mzoe cos trzeba pozmienaic? na jaka plytke to angrac?
na zwykla dvd czy moze DL dvd?
Wszystko wazy 1.56gb po rozpakowaniu
z gory dziek iza pomoc.
pozdr.
 

dodo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak nagrac gry z live (gry arcade) na x360?

Nagrywasz normalnie jako dane, ale z tego co pamiętam musisz wybrać płytę w formacie UDF. Pamiętaj, nagrywasz folder 'Content' i w nim te właśnie dziwne pozostałe foldery. Po włożeniu płyty do napędu wchodzisz w gry arcade i tam się pojawię te z płyty.
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak nagrac gry z live (gry arcade) na x360?

Na normalna plyte DVD Wrzuc caly folder content i tak jak dodo powiedzial w zakladce demo czy tam arcade bedziesz mial gry
 

dodo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak nagrac gry z live (gry arcade) na x360?

Jeśli paczka się zmieści na CD to nie potrzebujesz DVD :p Ja triala 'Prince of Persia Classic' nagrałem na CD-RW i działało ;D
 

edgorek

Banned
Użytkownik
Odp: Jak nagrac gry z live (gry arcade) na x360?

ok
dzieki wielkie,ale jak mam wybra format w foramcie UDF?
DO nagrywania uzywam Nero 6.0gdzie sie wybiera ta opcje?
 

dodo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak nagrac gry z live (gry arcade) na x360?

Nero Burning ROM, po włączeniu wyłącz Wizard'a jeśli włącza się automatycznie. W oknie 'New Compilation' po lewej stronie pod paskiem wybory rodzaju płyty masz pasek z trybami zapisu. Przewiń w dół i tam będzie (UDF).
 

edgorek

Banned
Użytkownik
Odp: Jak nagrac gry z live (gry arcade) na x360?

wlasnie wypalilem UMDF i wszystko czyta.a mianowicie x360 rozpoznaje je jako dema
jak chce wejsc do tych dem to x360 chce sie laczyc z netem...x360 nie poldaczam do neta bo Ixtreme i nie chce bana...czy nie mozna wejsc do neta na chwile? jka myslicie?
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jak nagrac gry z live (gry arcade) na x360?

Na pewno chce aktualizacje, ściągnij sobie ja i wgraj na pendriva/płytę CD
 

edgorek

Banned
Użytkownik
Odp: Jak nagrac gry z live (gry arcade) na x360?

i jak zaktualizuje beda dzialac? jak mam wgrac na pndrive? jest jakis tutek na strone,bo nigdy tego nie wgrywalem
 

ckast

Banned
Użytkownik
Sorry ze odkopuje temat , ale mam małe pytanko , a mianowicie , mam grę "doom" na płytce w wersji trial, i jeżeli odblokuje ją kupując za 400msp , to będę mógł uruchomić z płytki czy koniecznie muszę na dysk ściągnąć??
 

RAkU_SK

Banned
Użytkownik
na dysk
 

loudlips

Użytkownik
Użytkownik
powiedzcie mi czy wszystkie mozna gry z liva posciagac z neta ? powiedzcie gdzie ???? dajcie jakis link
 

ckast

Banned
Użytkownik
Jak wiadomo Transfer Kit służy do przenoszenia danych z PC na dysk xboxa , ale jeżeli za dysk wzięlibyśmy pamięć USB(Ostatnia aktualizacja pozwala na zrobienie z USB dysku) ??

To jak wtedy zrobić transfer??
 

proudmarshall

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Sry że odkopuje temat ale czy jeżeli zrobie tak jak pisali na początku folder Content nagram na płytkę DVD i odpale. To czy za takie coś można załapać Bana ? Konsola nieprzerobiona Xbox 360 slim 4gb
 

Do góry Bottom